Przerywa podczas przyśpieszania.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

brokenhome
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pt paź 17, 2008 17:56
Lokalizacja: Rybnik

Przerywa podczas przyśpieszania.

Post autor: brokenhome » pn lut 15, 2010 16:07

Witam. pisze bo nic niu znalazłem w tematach przeczytanych.. Więc mój problem polega na tym że posiadając golfa 2. silnik 1,3 benzyna z lpg. rok 89. podczas odpalania na benzynie silnik dziwnie pracuje przerywa i chce zgasnąć. po nagrzaniu juz nie gasnie ale iu tak podczas przyspieszania przerywa i niema mocy moc odzyskuje i zaczyna poprawnie pracowac po przekroczeniu 90 km/h na 4 biegu. dzieje sie tak i na benzynie i na gazie. przy mniejszych prędkościach autem szarpie i wogóle masakra cala kierownicą trzęsie. niedawno wymienilem wszystkie świece i uszczelkę pod pokrywa zaworów. jakies propozycje co to moze być???? z góry dziekuje za pomoc. to mój pierwszy post który pisze wiec jak cos było nie tak to sory :).



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Przerywa podczas przyśpieszania.

Post autor: Haki » pn lut 15, 2010 16:13

brokenhome pisze:Witam. pisze bo nic niu znalazłem w tematach przeczytanych.. Więc mój problem polega na tym że posiadając golfa 2. silnik 1,3 benzyna z lpg. rok 89. podczas odpalania na benzynie silnik dziwnie pracuje przerywa i chce zgasnąć. po nagrzaniu juz nie gasnie ale iu tak podczas przyspieszania przerywa i niema mocy moc odzyskuje i zaczyna poprawnie pracowac po przekroczeniu 90 km/h na 4 biegu. dzieje sie tak i na benzynie i na gazie. przy mniejszych prędkościach autem szarpie i wogóle masakra cala kierownicą trzęsie. niedawno wymienilem wszystkie świece i uszczelkę pod pokrywa zaworów. jakies propozycje co to moze być???? z góry dziekuje za pomoc. to mój pierwszy post który pisze wiec jak cos było nie tak to sory :).
SPRAWDŹ :

" Filtry ( paliwa - powietrza ) jak zasyfione - wymiana.
" Świece - przewody WN + aparat zapłonowy ) pod kątem przebicia iskry - wilgoci - stanu świec - wiem ,że wymieniałeś ale chcę byś napisał jaki mają nalot

zacznij od tego...


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

brokenhome
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pt paź 17, 2008 17:56
Lokalizacja: Rybnik

mk2 przerywa przy porzyśpieszaniu.

Post autor: brokenhome » pn lut 15, 2010 16:18

Jak wróce to sprawdze. swiece wymienialem tydzień temu i były mocno okopcone na czarno. ale nie w równym stopniu tzn jedne bardziej a inne mniej. filtr paliwa wymieniłem i to raczej odpada bo na gazie tak samo mi sie dzieje. moze jakieś lewe powietrze???



jano1982
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pn lut 15, 2010 16:27
Lokalizacja: CIESZANÓW
Kontakt:

Post autor: jano1982 » pn lut 15, 2010 16:44

WITAM KUPIŁEM GOLF 4 98/99R 1.6KAT 8V :bigok: MAM PROBLEM SAMOCHÓD GOLF 4 ZAPAŁIŁEM NOMALNIE 8BR JEST RÓWNO PRZERYWA ZMIENIŁEM FILTRY POW ,PALIWO I OLEJ I DALEJ PRZERYWA :crazy: BYŁEM MIECIE NORMALNIE JEDZIE MIASTO JECHAŁEM I ZATRZYMAŁEM SYGNAŁ OSWIETLENIE CZERW STOP I POTEM JECHAŁEM SKRĘCAŁEM W PRAWO SZARPIE DAŁEM WIECEJ GAZU NIE DAM RADY TRZEBA CZEKA OK 4-7SEKUNDA A POTEM NORMALNIE JEDZIE COS NIE TAK


JANUSZ

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 369 gości