1.3 NZ nie pali prosze o pomoc

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Rales [BBG]
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: sob gru 10, 2005 15:47
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

1.3 NZ nie pali prosze o pomoc

Post autor: Rales [BBG] » czw mar 16, 2006 00:56

witam mam problem z zapaleniem auta
dzis rano nim jezdzilem postawilem na 2 godziny i jak przyszlem juz nie dalo sie go zapalic !
jedyny objaw jaki zauwazylem to pompa paliwowa jak do tej pory po wlaczeniu zaplonu uzbrajala sie 2 razy a teraz tylko raz !
poprostu zawsze byly 2 buczenia z odstepem 2 - 3 sekund a teraz nie ma tego tylko raz buczy ta pompa ! czego to moze byc wina ?
prosze o szybka pomoc gdyz jest to dla mnie bardzo wazne
Golf mk 2
silnik 1.3 pelny wtrysk

podejrzewam pompe paliwa ta pod autem ! nie ta w baku tylko ta pod autem i teraz kolejne moje pytanie czy musi byc to pompa pod ten silnik ? bo mam okazje wlozyc cala pompe z obudowa i filtrem z 1.8 na jednopunkcie !



jason X
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: czw mar 02, 2006 10:33
Lokalizacja: kielce
Kontakt:

Post autor: jason X » czw mar 16, 2006 10:05

Nie napisałeś czy takie coś pojawiło Ci się pierwszy raz czy częściej, bo ja wcześniej miałem podobny problem, np. pojechałem do znajomego, gasze go na moment- przychodze, próbuje odpalić a tu nic a za poł godzinki (a czasami dużo dłużej)odpala. U mnie zaczął jeb.. się rozrusznik. Powodzenia w rozwiązaniu problemu



Awatar użytkownika
Rales [BBG]
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: sob gru 10, 2005 15:47
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: Rales [BBG] » pn mar 20, 2006 00:51

rozrusznik to nie jest bo rozrusznik kreci ! stalo mi sie to poraz pierwszy ! wykluczylem juz pompe bo za pierwszym razem przy buczeniu pompuje z odpowiednim cisnieniem ! myslalem ze cisnienie sie traci na listwie wtryskowej ! ale nie wiem jak ja sprawdzic ! wiec podejrzewam albo regulator cisnienia albo listwe wtryskowa albo jakis czujnik !



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 170 gości