Problem z wyborem wkładu zapalniczki

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Golf 1.9 Diesel
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: śr lis 11, 2009 21:48
Lokalizacja: Łódź

Problem z wyborem wkładu zapalniczki

Post autor: Golf 1.9 Diesel » wt lut 09, 2010 22:34

Potrzebuje wkładu do zapalniczki do VW Golf III.

Czy wkład do zapalniczki z VW Golf IV tak jak deklaruje sprzedawca z drugiej aukcji będzie pasował do VW Golf III?

Na pierwszej aukcji sprzedawca deklaruje, że wkład jest do VW Golf III.

Ze zdjęć wynika, że są bardzo podobne pierwszy widać jest używany i kosztuje 23,99 zł a drugi widać w lepszym stanie i jest tańszy 20,50 zł :bigok:

VW Golf III
VW Golf IV



Awatar użytkownika
BartekGib
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 947
Rejestracja: śr maja 27, 2009 00:39
Lokalizacja: NIL/WB
Kontakt:

Post autor: BartekGib » wt lut 09, 2010 22:45

Wydaje mi się, że chyba jest taki sam. Zresztą sam otwór chyba powinien być w ogóle taki sam, ponieważ jak sprawdzałem to do mojego Golfa MK3 pasowały wkłady od innych samochodów. Także do Golfa MK3 powinien pasować wkład od jego młodszego brata.


64 [i]KM[/i]
124 [i]Nm[/i]
[b]Nie wstydzę się tych wyników 8)[/b] ! ! Nowe Photo's - Poniżej ! !
[url=http://www.polskajazda.pl/Samochody/Volkswagen/Golf/68446][img]http://img228.imageshack.us/img228/2356/wstaw.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
Zico63b
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4241
Rejestracja: pt cze 06, 2008 21:45
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Zico63b » wt lut 09, 2010 22:46

Kolego! Dobrze rada to podjechać z autkiem do serwisu VW i tam przymierzać wkłady. Jest co najmniej 3 wersje i nawet w tym samym roczniku mogą nie pasować. Miałem tak z Polo N6 i dobrze że pierwszą sprzedawca mi wymienił po powrocie z domu a kolejne przymierzałem już na miejscu.
Na odległośc kupowana to albo będzie za luźna albo nie wejdzie w ogóle!
Gniazdo zapalniczki było 100% fabryczne (kupiony w salonie, zawsze w rodzinie) i sprawdzany z ETKą przez sprzedawcę i... nie pasował..
Ostatnio zmieniony wt lut 09, 2010 22:49 przez Zico63b, łącznie zmieniany 1 raz.



K@mil_mk3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 447
Rejestracja: sob lut 23, 2008 00:51
Lokalizacja: Warmia i Mazury NO/NNI/NDZ/NOS/NIL
Kontakt:

Post autor: K@mil_mk3 » wt lut 09, 2010 22:48

Kolega Zico63b, bdobrze pisze... Moze byc tak ze masz zmienioną całą zapalniczke i juz oryginalny wkład nie bedzie pasowac :P tylko jakis zamiennik x)


"Miałem kiedyś ja malucha lecz przesiadlem z niego sie... teraz Golfiem 3 śmigam"

Awatar użytkownika
rav220
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sob cze 06, 2009 08:37
Lokalizacja: zabrze

Post autor: rav220 » śr lut 10, 2010 20:22

moze rzuc palenie :bajer: zaoszczedzisz na wkladzie i jeszcze wiecej na fajkach :okej:


Kto o coś spytał i uzyskał poradę, niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach - pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » śr lut 10, 2010 20:26

Ja spaliłem 5 bezpieczników zanim wykapowałem że zapalniczka ze stacji benzynowej nie pasuje do dziurki, średnicą owszem ale nie rozkładem styków


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 385 gości