nowa nagrzewnica słabe ogrzewanie co jest??

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

VIPER290
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czw gru 17, 2009 22:55
Lokalizacja: WROCŁAW

Post autor: VIPER290 » pn sty 25, 2010 19:16

sprawdź czy termostat nie jest do bani. A jesli jest dobry to sprawdź zbiorniczek wyrównawczy od chłodnicy bo jak nie bedzie ciśnienia to płyn nie będzie dobrze krążył i słabo bedzie grzało. U mnie tak było. Wszystko nowe a ogrzewania miałem słabe. Nagrzej auto do 90 stopni i sprawdź czy lepiej grzeje.



Awatar użytkownika
Vader
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: śr sie 20, 2008 10:30
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: Vader » wt lut 09, 2010 23:10

Witam wszystkich marznących :jezor: Też mam ten sam problem, węże gorące w dotyku a w środku ledwo ciepło.. Myślę, że jest to wina taniego shi*u za 35 zł zwanego nagrzewnica.. Nigdy więcej nie kupię jakiś zamienników.. A poprzednie nagrzewnice poszły bo pęknął plastik.. Zdarzyło się wam tak??



VIPER290
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czw gru 17, 2009 22:55
Lokalizacja: WROCŁAW

Post autor: VIPER290 » śr lut 10, 2010 11:44

Witam. Jak zakładałeś nową nagrzewnice to zwróciłeś uwagę na te klapki w środku w jakim są stanie? wina tam powinna leżeć bo one się nie domykają lub są już dziurawe tzn. najlepiej jak rozmontujesz to i te klapki wszystkie jak jedna od nowa po uszczelniasz. ja też tak miałem wymieniłem nagrzewnice niepotrzebnie bo winą były te klapki. po prostu materiał na tych blaszkach był już stary i nawet wylatywał mi przez kratki nawiewu. brak uszczelnienia była. sprawdź to. Pozdrawiam



scrappy_c
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: pn lis 02, 2009 16:35
Lokalizacja: Sierpc

Post autor: scrappy_c » śr lut 10, 2010 13:42

w moim przyczyna slabego grzania byl za wysoko zamontowany parownik od gazu.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 195 gości