Golf 3 szyby elektryczne

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Kocioł DCG
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 275
Rejestracja: pn mar 13, 2006 00:07
Lokalizacja: Ålgård

Post autor: Kocioł DCG » sob mar 18, 2006 15:06

saygon26 ale który bezpiecznik wymieniłeś, bo podobno za szyby i za światło cofania odpowiada nr 14 ale jeszcze jest wyżej nad tym rządkiem bezpieczników jakiś przekaźnik odpowiedzialny tylko za szyby... chociaż u siebie go nie mgołem znaleźć :/

P.S. ja miałem u siebie taki przypadek że w drzwiach kierowcy sie zjarał silniczek , w lewych tylnych ta kostka co jest w gumowej osłonie była nieodbrze wsadzona, a w prawych tylnych przewody w tej gumowej osłonie były przetarte i trzeba było dorobić :P



greg

Post autor: greg » sob mar 18, 2006 15:11

Kocioł DCG, u siebie dokładałem szyby el. z wiązką i przekaźnika żadnego nie było , nie dokładałem i działa.



Awatar użytkownika
Kocioł DCG
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 275
Rejestracja: pn mar 13, 2006 00:07
Lokalizacja: Ålgård

Post autor: Kocioł DCG » sob mar 18, 2006 19:16

greg wyciągnąłem ten 14 i chodziły szyby bez niego , elektryk mówi, że od szyb powinien być przekaźnik gdzieś tam jeszcze głębiej gdzieś nad czy tam za tymi przekaźnikami i bezpiecznikami...



greg

Post autor: greg » sob mar 18, 2006 19:32

ok - to dlaczego u mnie chodzą bez zakładania przekaźnika?? qrcze - sam wkładałem podnośniki + wiązki. Hehe przekaźnik bym chyba zauważył jak bym go miał w łapce...



Awatar użytkownika
Kocioł DCG
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 275
Rejestracja: pn mar 13, 2006 00:07
Lokalizacja: Ålgård

Post autor: Kocioł DCG » sob mar 18, 2006 21:42

nie wiem, nie wiem, wiem jedno ja bym się przy moim stanie wtajemniczenia nie brał za montaż el. szyb na własną rękę :P



greg

Post autor: greg » sob mar 18, 2006 21:57

e no nie żartuj - ja wyjąłem na szrocie z jednego gofa całość - potem wepchnąłem wiązkę do swojego, popodpinałem (prosta sprawa bo wtyczki są pokolorowane) wsadziłem podnośniki szyb, wpiąłem przyciski do podnoszenia i działa... dodatkowo w wiązce była też wiązka do centrala to kupiłem zamki + pompkę i centralny też działa. Kupiłem na szrocie podgrzewane siedzenia z wiązką, wpiąłem i znowu działa... hehe - nic trudnego jak masz orginał, jak kominowane to już wtedy problemik...



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 313 gości