[Golf mk3] AAM (1.8 75km) osiagi i maly problem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

sergio77sarad
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: śr lut 01, 2006 18:28
Lokalizacja: sosnowiec
Kontakt:

Post autor: sergio77sarad » sob mar 18, 2006 01:37

panowie cos wasze wozki naprawde duza lykaja zupy ja tez mam golfa3 aam i w pazdzierniku jechalem z katowic do ostrudy na pogrzeb w cztery osoby na pokladzie i srednio na trasie wyszlo mi ok.6.5litra jechalem tak do 110km/h a jak sobie jezdze po miescie to ok 8litrow spokojnej jazdy mi wychodzi i nigdy nieciagne go na 2ce wiecej jak 60km/h bo i po co przeciez od tego jest pozniej 3ka i dalsze biegi a chcecie szarpac to kupcie sobie corrado 1.8 to zobaczycie co to jest jazda ja mialem kiedys ow model i po przerobieniu szajby od turbiny bo tam turbo jest na pasek to odcinke zaplonu na 5tym biegu robil mi przy 250km/h a na 3ce to jeszcze dym byl z opon tylko ze spalanka wachalo sie w granicach 14-18literkow a wy chcecie tu zaszalec 75ma konikami i to przy takiej masie pwiem wam szczerze mialem wczesniej przd trojeczka dwojeczke 1.6TD z silnikem JR i owiele lepiej chodzil ten dieselek od tego benzyniaka przyjemnie sie jezdzi trojeczka ale ten silniczek czyli aam sluzy do spokojnego przemieszczania tak do 120km/h wtedy spalanko napewno wam wyjdzie ok 8 literkow pozdrawiam wszystkich



Awatar użytkownika
radek_GL
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 134
Rejestracja: pt sty 27, 2006 23:09
Lokalizacja: Czarne
Kontakt:

Post autor: radek_GL » sob mar 18, 2006 01:53

sergio77sarad pisze:panowie cos wasze wozki naprawde duza lykaja zupy ja tez mam golfa3 aam i w pazdzierniku jechalem z katowic do ostrudy na pogrzeb w cztery osoby na pokladzie i srednio na trasie wyszlo mi ok.6.5litra jechalem tak do 110km/h a jak sobie jezdze po miescie to ok 8litrow spokojnej jazdy mi wychodzi i nigdy nieciagne go na 2ce wiecej jak 60km/h bo i po co przeciez od tego jest pozniej 3ka i dalsze biegi a chcecie szarpac to kupcie sobie corrado 1.8 to zobaczycie co to jest jazda ja mialem kiedys ow model i po przerobieniu szajby od turbiny bo tam turbo jest na pasek to odcinke zaplonu na 5tym biegu robil mi przy 250km/h a na 3ce to jeszcze dym byl z opon tylko ze spalanka wachalo sie w granicach 14-18literkow a wy chcecie tu zaszalec 75ma konikami i to przy takiej masie pwiem wam szczerze mialem wczesniej przd trojeczka dwojeczke 1.6TD z silnikem JR i owiele lepiej chodzil ten dieselek od tego benzyniaka przyjemnie sie jezdzi trojeczka ale ten silniczek czyli aam sluzy do spokojnego przemieszczania tak do 120km/h wtedy spalanko napewno wam wyjdzie ok 8 literkow pozdrawiam wszystkich
mój AAM w pasku może wciągać o ten litr więcej niż MK3 ale nie 12 :( zobaczymy ile będzie palił po zrobieniu go teraz stoi u mechanika :)


VW Passat B3 1,8 AAM 1990r. 75 PS [url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=50898&postdays=0&postorder=asc&start=0][b]mój VWej[/b][/url] + Blitz BRC

Krystek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 110
Rejestracja: sob mar 12, 2005 17:29
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Krystek » sob mar 18, 2006 07:47

Popieram Wardka nie rozumiem jak można opowiadać takie głupoty gaz do kuchenek tak mówi bo chyba nie stać go na instalacje a jaździ autem chyba tylko w niedziele do kościoła



Awatar użytkownika
Łyskacz
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 519
Rejestracja: sob maja 21, 2005 08:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łyskacz » sob mar 18, 2006 08:26

Salieri, ja się nie udzielam tylko czytam ORR bo znajomy ma e-21 i on sie udziela:)
Jak zostałeś przyjęty na ORR z golfikiem, nie było dymu ze zmieniłeś rekina na vw???
:helm: pozdro
Panowie nie denerwujcie sie o ten gaz do kuchenek...nie ma co sobie nerwów psuć..Ja sam kiedys smigalem na bp i na gaz patrzyłem z pogarda ale jak kasy zabrakło to jakos sie do niego przekonałem \:D/ bo jesli kocha sie jeździć samochodem to czy smiga sie na lpg czy pb nie ma znaczenia...chodzi o sama frajde jazdy :partyman:


Był Mk2 1,6 LPG 88r. Sprzedany śmiga dalej :)
Jest Renault Megane Coupe <---- sprzedałem tą pomyłkę
Mk2 1,6 D <---- sprzedany śmiga dalej
Jest octavia 1,9 Tdi ASV
Clio mk4 1,2 Limited (fajny bo nowy i na gwarancji) ;]

Awatar użytkownika
michas28
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 446
Rejestracja: śr sty 19, 2005 19:06
Lokalizacja: Bialystok
Kontakt:

Post autor: michas28 » sob mar 18, 2006 09:43

spalnie zalezy w duzym stopniu od stylu jazdy w silniku 1,8 da sie to odczuc i to bardzo wystarczy troche bardziej depnac pedal gazu i wlancza sie wir w zbiorniku i dlatego wychodza tak zróznicowane spalania.
majac MFA po przejsciu na tryb serwisowy i zobaczeniu jakie jest spalnie chwilowe powoduja ze sie troche mniej wciska pedal gazu. bo cyferki skacza i to okrutnie :)


Gdy jesteś smutny to pomyśl że kiedyś byłeś najszybszym plemnikiem

Awatar użytkownika
Salieri
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: śr cze 29, 2005 17:45
Lokalizacja: Sochaczew
Kontakt:

Post autor: Salieri » sob mar 18, 2006 15:34

Lyskacz, a jaki ten Twoj kumpel ma nick?
co do golfa to co niektorzy mieli problemy z akceptacja ale to nie samochod tworzy klub tylko ludzie. Ja nie mialem rekina, bo niedawno dopiero prawko zrobilem. Znalazlem sie na orr duuuzo lat temu (chyba z 4) za posrednictwem mojego brata, ktory mial 2 e21, a teraz smiga g40 i juz sie nie udziela, bo byl moderatorem i strasznie wszyscy na niego jechali przez to... troche zamroczony narod :P

Ktos z Was napisal ze w 1.8 w corrado jest turbo :D silnik g60-a doladowanie to jest za pomoca kompresora mechanicznego :P


doladowane, klekoczace, oplowskie, stukonne dwa zero. Niedlugo powrot do VAGa :D

Awatar użytkownika
Łyskacz
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 519
Rejestracja: sob maja 21, 2005 08:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łyskacz » ndz mar 19, 2006 00:14

Salieri, Ksywke ma Boxerb czy jakoś tak a to G40 to makaveli???Polo chyba...???
BTW na vwgolf.pl też mamy gościa co sie nazywa salieri:D
Ale co sie rekinkiem naśmigałem to moje :twisted: Nie ma jak tylny napęd :mrgreen: :mrgreen: Szkoda że w swoim Golfiku nie mam:D


Był Mk2 1,6 LPG 88r. Sprzedany śmiga dalej :)
Jest Renault Megane Coupe <---- sprzedałem tą pomyłkę
Mk2 1,6 D <---- sprzedany śmiga dalej
Jest octavia 1,9 Tdi ASV
Clio mk4 1,2 Limited (fajny bo nowy i na gwarancji) ;]

Awatar użytkownika
Salieri
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: śr cze 29, 2005 17:45
Lokalizacja: Sochaczew
Kontakt:

Post autor: Salieri » ndz mar 19, 2006 11:41

aa boxerb, heh jaki ten swiat maly :P zdaje sie ze w poprzednie wakacje byl na spocie w wawie, jesli dobrze mi sie wydaje :)
od g40 dokladnie to makaveli :) no g40 bylo tylko w polo ;)


doladowane, klekoczace, oplowskie, stukonne dwa zero. Niedlugo powrot do VAGa :D

SebastianWnc
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: śr mar 15, 2006 13:20
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: SebastianWnc » pt mar 24, 2006 13:04

Krystek pisze:Nie wiecie co tracicie mi AAM pali 8-0L gazu i zero problemu z eksploatacją zero spadku mocy takze gaz jak najbardziej jade gdzie chce i nie wiem co to tankowanie

Witam. Nie opowiadaj ze pali tylko 8 l/ LPG gdyz jest to niemozliwe, no chyba ze przy 90 km/h na autostradzie :o)
Ja mam taki sam silnik i na miescie pali przy zalaczonej klimie okolo 12 litrow LPG
POZDRAWIAM



Awatar użytkownika
radwan
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 94
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 10:43
Lokalizacja: kluczbork
Kontakt:

Post autor: radwan » czw kwie 06, 2006 17:17

stary pisze:mi na 2jce pojechal 80km\h i dalej mogl ale nie mialem miejsca juz bo robilem to na krotkim odcinku parkingu przy gorce andersa(miejscowi wiedza o co chodzi) i ja uwazam ze moj golfik zwawo przyspieszal do tej predkosci.
mam pytanie. Po andersie jeździcie gdzies dalej..... scigać na obrzeża czy coś w tym stylu?i w niedziele tytlko sie tam spotykacie czy wi nne dni też?



Awatar użytkownika
stary
Forum Master
Forum Master
Posty: 1009
Rejestracja: pn lut 14, 2005 15:11
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: stary » czw kwie 06, 2006 20:08

tam są spoty niedzielne , wiara czasem sie sciga po ulicy a potem sie rozjezdzaja np pod most milenijny albo na bielany. ja tam jechalem po parkingu (nie po ulicy ) gdy cwiczylem sobie jazde przed kursem prawka pozdro



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 449 gości