MK2 jak podłaczyc podgrzewane fotele ?? orginalna instalka

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

arek
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 184
Rejestracja: pn sie 23, 2004 21:09
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: arek » czw mar 16, 2006 18:32

Jeski co Wy tu wypisujecie , jak się wQ to wywale ten temat bo to spis bzdur prowadzących donikąd :grrr: :chytry:

Tak się składa , że mój znajomy także obserwuje ten temat i sam mnie prześladuje pytaniami z tym związanymi , robię tu burzę tylko dla niego bo chce aby też sobie to podłącyzł. Ja w swoim mk2 mam podgrzewane przednie fotele jak i tylko kanapę , wszystko na oryginalnych wiązkach z Golfa 2.
W golfie 2 występowały 2 typy wiązek podgrzewania foteli w zależności od rocnzika , jedne miały przekaźniki przy skrzynce przekaźników , drugie nowsze miały pod siedzeniami.

W ani jednym nie widzialem zadnych dodatkowych czujników , fakt z wtyczki pod fotela wychodzi 6 kabli , byc moze czujnik jest wbudowany w macie...


Golf Mk2 TDI 110KM Max Voll :)

mishaxxl
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 93
Rejestracja: ndz sty 16, 2005 02:43
Lokalizacja: Ostrołęka / Olsztyn
Kontakt:

Post autor: mishaxxl » czw mar 16, 2006 19:43

No i dalej nie wiem ,a usuniecie tematu to nie rozwiazanie. Moze ktos wkoncu napisz jak to podłaczyc bo puki co z tej debaty nic nie wynika. ktos kto ma instalke by mogł jakis schemiacik narysowac i skana dac :)



Kaczor_VW
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: śr mar 02, 2005 13:50
Lokalizacja: Człuchów
Kontakt:

Post autor: Kaczor_VW » pt mar 17, 2006 16:15

a mam pytanko czy czujniki oraz przekaźniki bedą pasować z audi 100 ?? czy to była taka sama instalka nawet na przekaźniku jest logo audi/vw ale czy to jest to samo ?? jest ktoś wstanie to powiedzieć


Grupa VAG Ist The Best

mishaxxl
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 93
Rejestracja: ndz sty 16, 2005 02:43
Lokalizacja: Ostrołęka / Olsztyn
Kontakt:

Post autor: mishaxxl » pn mar 20, 2006 22:56

Witam i nikt nie wie jak to podłaczyc wydaje mi sie ze to ne jest skompliwkowane ,chyba bede musiał sam sobie wziasc instalke i pokombinowac bo patrze ze chyba nic z tego nie bedzie :/



greg

Post autor: greg » pn mar 20, 2006 23:18

mishaxxl, sorry stary ale po zdjęciach - powiem szczerze że nic nie kumam , a jak mam wprowadzić w błąd to wole nie ryzykować
Kaczor_VW, spiesz numer z przekaźnika i podaj. Sprawdzić mogę..

[ Dodano: Pon Mar 20, 2006 10:25 pm ]
bo np w modelu z 1994 roku jest inaczej - przekaxnik jest we właczniku



Awatar użytkownika
wania81
FIRE AND ICE
FIRE AND ICE
Posty: 111
Rejestracja: czw mar 01, 2007 20:06
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: wania81 » pn kwie 12, 2010 21:51

przydaloby sie to zebrac w jedna calosc



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 365 gości