[mk2]maly problem pomocy!!!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

toma1985
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 93
Rejestracja: pn lut 13, 2006 22:05
Lokalizacja: Radomsko

[mk2]maly problem pomocy!!!

Post autor: toma1985 » czw mar 16, 2006 14:32

witam! otoz jestem nowym uzytkownikiem mk2 benzyna i mam takie pytanie. Wyminilem szklanki i nadal je troche slychac taki metaliczny dzwik i czy moze byc to rowniez wina oleju ???? :crazy: prosze o pomoc a i chcialem dodac ze rano kiedy silnik jest zimny jest w miare wszystko w porzadku a pochodzi chwile zaczyna wszystko slychac tz szklanki i glosniej chodzi czyzby przyczyna byl zlej jakosci i tani olej olej?? :otepienie:
Ostatnio zmieniony śr maja 24, 2006 11:32 przez toma1985, łącznie zmieniany 3 razy.



Awatar użytkownika
Paweł NPI
...
...
Posty: 1821
Rejestracja: ndz sty 15, 2006 13:55
Lokalizacja: OLSZTYN / Ruciane-Nida VWarmińsko-mazurskie

Post autor: Paweł NPI » czw mar 16, 2006 18:03

Jak stary olej to całkiem możliwe...


[url=http://www.ilespala.pl/podsumowanie/426][img]http://www.ilespala.pl/obrazek/426/3/1[/img][/url]

[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images46.fotosik.pl/298/9584d7b661611e73.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
KamilW
Forum Master
Forum Master
Posty: 1761
Rejestracja: wt lut 07, 2006 21:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: KamilW » czw mar 16, 2006 22:46

Witam. Rozumien ze na nowki?? Jak tak to daj im troche czasu niech sie wypracuja... i mozesz tez zmienic olej bo czasem to on jest powodem cykania... Pozdrawiam



toma1985
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 93
Rejestracja: pn lut 13, 2006 22:05
Lokalizacja: Radomsko

Post autor: toma1985 » czw mar 16, 2006 23:08

to znaczy tak: szklanki na nowe byly wymienione olej przed nimi tez ale przyznam ze olej tez nie jest jakiejs dobrej renomowanej firmy jakiejs dziwnej nazwy na szklankach juz zrobilem 200 km i wydaje mi sie ze silnik rowniez glosniej chodzi i w dodatku ten metaliczny dzwiek szklanek hmm nie wiem sam co zrobic czy mozliwe ze to naprawde wina oleju??? pozdrawiam i z gory dzieki za odpowiedz



Awatar użytkownika
KamilW
Forum Master
Forum Master
Posty: 1761
Rejestracja: wt lut 07, 2006 21:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: KamilW » czw mar 16, 2006 23:40

To radze zainwestowac w markowy olej... i to jak najszybciej... akurat na tym nie warto oszczedzac... i to jak najbardziej moze byc wina oleju!



toma1985
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 93
Rejestracja: pn lut 13, 2006 22:05
Lokalizacja: Radomsko

Post autor: toma1985 » pt mar 17, 2006 11:00

ok. dobra dzieki jak wymienie olej (castrol gtx high mileage na taki mam zamiar wymienic) to napisze czy pomoglo dzieki za odpowiedz pozdrawiam



Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32756
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » pt mar 17, 2006 11:57

U mnie to była wina oleju a juz wrózoni mi naprawe za ok 200 pln.Wymieniłem olej na Castrol i od razu ciszej chodzi, zadnych stuków puków. Zamin weźmiesz sie za szklanki wymien olej.


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

mosquitosound
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 193
Rejestracja: wt sty 03, 2006 14:21
Lokalizacja: Kluczbork
Kontakt:

Post autor: mosquitosound » pt mar 17, 2006 12:54

witam

po wymianie popychaczy powinno się wymienić olej (njlepiej) i wtedy powinno być git
mnie też teraz to czeka mam PN 1.6 może ktoś zna jakąś sprawdzoną markę która produkuje popychacze i jeszcze jedno jaki olej polecacie (jeżdże na gazie, ale na zwykłym oleju, nie jakieś tam do gazu, nie przekonują mnie za bardzo) jak ktoś ma jakieś sprawdzone marki (olej, popychacze) to dajcie cynka.

co myślicie o jakiejś liście sprawdzonych części lub producentów na forum (przydatne by było przy zakupie cześci zamiennych)
pozdrowionka



toma1985
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 93
Rejestracja: pn lut 13, 2006 22:05
Lokalizacja: Radomsko

Post autor: toma1985 » pt mar 17, 2006 13:11

tyle ze ja szklanki juz wymienilem i juz nie pukaja ale je slychac(taki metaliczny dzwiek) , olej wlalem jakis chyba hu... o dziwnej nazwie sunoco czy cos takiego i to byl czyba moj blad z tym olejem ](*,) wydaje mi sie ze silnik glosniej pracuje. Ale coz wymienie go teraz na castrol gtx high mileahe i zobaczymy czy bedzie lepiej mam taka nadzieje :mrgreen: ( tez mam mk2 1.6 PN) dzieki wszystkim pozdro (mam nadzieje ze olej pomoze)



Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: MAPET » pt mar 17, 2006 17:06

kolejny temat z serii "pomocy" ludzie tytułujcie te tematy zgodnie z regulaminem i problemem jaki macie a nie tak ogolnie!!! #-o


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

Awatar użytkownika
KamilW
Forum Master
Forum Master
Posty: 1761
Rejestracja: wt lut 07, 2006 21:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: KamilW » pt mar 17, 2006 18:08

Nie ma sprawy... dzieki za punkcik :) Jak masz silnik w git stanie to mzesz nalac GTX 3 Protection... jest lepszy niz High milage...
MAPET pisze:kolejny temat z serii "pomocy" ludzie tytułujcie te tematy zgodnie z regulaminem i problemem jaki macie a nie tak ogolnie!!!
Spoko przeciez i tak jak najedziesz mysza na temat to ci sie wyswietla post... wiec nie wiem czy jest sens dokladnego tytulowania... jak ktos chce to zagladnie i pomoze a jak nie to nie... a tak pozatym to jesli juz wchodzisz na ten temat to moglbys cos pomoc a nie tylko pouczac... to nie jest kulturalne...



Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: MAPET » pt mar 17, 2006 18:24

ja nie najezdzm na temat i nei czytam tylko lece po tytulach i jak widze ze gdzies moge pomoc to wchodze... a jak widze takei cos to skad mamwiedziec co tam jest? ja chce dobrze dla wszystkich czyli dla tych co maja problem i dla tych co moga pomoc... zreszta jest regulamin do ktorego widze polowa sie nie stosuje...


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

Awatar użytkownika
KamilW
Forum Master
Forum Master
Posty: 1761
Rejestracja: wt lut 07, 2006 21:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: KamilW » pt mar 17, 2006 18:50

Ale powiedz czy to jest az taki problem zeby zajrzec co jest dokladnie w poscie? Po temacie nawet najlepiej zatytulowanym czasem nie mozna sie wyznac jaki jest problem... zreszta nawet jak chce sie kogos upomniec to warto czasem uzyc 'prosze' to w koncu forum grzecznosciowe.... a ja jak dzis wszedlem na forum to odnioslem wrazenie ze szukasz tylko kogos kogo mozna by skrytykowac... nie badz zly ale takie odnoslem wrazenie... a co do regulaminu owszem jest i powinien byc przestrzegany... ale kultura i zdrowy rozsadek tez jest niezbedny ... pozdrawiam



toma1985
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 93
Rejestracja: pn lut 13, 2006 22:05
Lokalizacja: Radomsko

Post autor: toma1985 » pt mar 17, 2006 21:26

alez przepraszam ale jestem nowym na forum jak i rowniez nowym uzytkownikiem mk2 takze przepraszam i bede bardziej precyzowal tematy dzieki jak macie cos do powiedzenia cos do mojego problemu to bardzo prosze i dzieki (za punkt prosze dzieki za konkretna odpowiedz jak wymienie olej i pomoze to napisze nie wiem moze wymienie olej na gtx protection a i wogole dzieki za wstawienie sie za mnie przeciez jestem nowy) dzieki wszystkim pozdro :wink:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 394 gości