pomocy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

brusss07
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 21:43
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

pomocy

Post autor: brusss07 » pn lut 01, 2010 00:25

witam
mam problem . moze komus stalo sie cos podobnego w mk3 mianowicie przejadac okolo 10/20km zaczyna mi szarpac kierownica w prawo jadac na biegu (bez gazu) i na luzie , myslalem ze to wina zawieszenia ale sprawdzalem jest zero luzów czy czego kolwiek do czego mozna by bylo sie doczepic, wywarzylem kola, opony nie wybulone no i juz nie mam pojecia co to moze byc. wie ktos co moze byc przyczyna???


brussss

Awatar użytkownika
$layer
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 222
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 21:12
Lokalizacja: OSTROŁĘKA

Post autor: $layer » pn lut 01, 2010 00:33

Przegub wewnętrzny może.



brusss07
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 21:43
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: brusss07 » pn lut 01, 2010 00:35

a jak to sprawdzic wlasnie bo przegub wewnetrzny troszke kosztuje i szkoda by bylo wyrzucac kase w bloto


brussss

michal27
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 108
Rejestracja: sob lis 08, 2008 22:59
Lokalizacja: turek
Kontakt:

Post autor: michal27 » pn lut 01, 2010 01:11

Zlap polos przy wewnetrznym przegubie i ruszaj nia gora-dol,jezeli jest luz to do wymiany natomiast zewnetrzny przod-tyl



ZS12

Post autor: ZS12 » pn lut 01, 2010 01:13

$layer pisze:Przegub wewnętrzny może.
przegób wewnętrzny moim zdaniem niema nic do szarpania kierownicą chociaż mogę się mylić może poprostu jak ci się opona rozgżeje to zaczyna mieć bicie



brusss07
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 21:43
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: brusss07 » pn lut 01, 2010 14:26

myśle wlasnie podobnie ,no nic dzis po pracy bede szukał igły w stogu siana ;) odpisze jak cos znajde. dzieki;)

[ Dodano: 01 Lut 2010 23:52 ]
znalazlem poduszke pod silnikiem ktora pasowalo by wymienic i koncowke drązka ktora nie jest najgorsza ale jest minimalny luz , poza tym nic innego, wymienie to co znalazlem i sie okaże czy to byla przyczyna tych szarpan choc w to watpie bo raczej ta poduszka nie ma takiego wplywu na kierownice a od tak malego luzu na koncowce watpie ze co kolwiek by moglo sie dziac, no kto wie, wymienie i zobacze ;)

[ Dodano: 03 Lut 2010 13:03 ]
zrobilem te dwie usterki choc znajomy z ktorym zmienialem mowil ze takie male wady tzn tak maly luz na koncowce i poduszka ktora nic z tym nie ma wspolnego nie maja do tego nic ale wolalem zmienic. po zmianie to samo , ja w szoku bo juz nic tam nie bylo, zmienilem dzis opony i jest wszystko okey, mialem BF goodrih . gosc w gum serwisie powiedzial ze ta firma robi bdb opony ale do terenowek ale do osobowek w zadnym wypadku, tak ze nie polecam ich. dzieki za odpowiedzi. pozdrawiam


brussss

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 358 gości