kierunkowskazy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

viper82
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: śr lut 06, 2008 17:27
Lokalizacja: Koziegłowy, Częstochowa
Kontakt:

Post autor: viper82 » śr sie 19, 2009 00:23

Kolego Jackq wielka szkoda, że dowiaduje się dopiero teraz, że kolega handluje od dwóch lat tym układem, szukałem swego czasu na allegro, ale nic nie znalazłem, więc postanowiłem sobie coś takiego zrobić, co prawda kosztowało mnie to sporo szukania i główkowania, aby to ruszyło, ale efekt końcowy idealny :) Może się pochwalisz na jakim układzie masz to zrobione?? :chytry:

Kolego Mihó, protokół transmisji Panasonic, na razie jadę na urlop smażyć się na plaży :smoke: , ale jak wrócę i znajdę chwile to pomyślimy :)

Pozdrawiam - Tomasz :cool:



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » ndz sty 17, 2010 18:56

viper82, i co kolego, jak sytuacja z Twoim układem?


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
Przemo440
Forum Master
Forum Master
Posty: 1971
Rejestracja: ndz sty 08, 2006 20:08
Lokalizacja: Śvwiebodzinejro FSW
Kontakt:

Post autor: Przemo440 » ndz sty 17, 2010 19:23

dobry temat, czyli układ zlicza ilość mignięć i nie zależnie od długości (czasu) układ liczy i mignięcia i jest to zawsze wielekrotność 3 tak? czyli np, włanczam manetkę i kierunkowskaz mignie 7 razy to po powrocie manetki kierunek miga aż dojdzie do 9 mrugnięć? jaki jest koszt gotowego układu do samodzielnego wpięcia w instalację?



viper82
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: śr lut 06, 2008 17:27
Lokalizacja: Koziegłowy, Częstochowa
Kontakt:

Post autor: viper82 » pn sty 18, 2010 01:29

Witam!! :)
A więc tak:
Kolego Paweł Marek serdecznie dziękuję za podniesienie tematu :)

Oto link do tematu w dziale sprzedaż: Kierunki

Kolego Przemo440 dobrze myślisz, układ jest w stanie zliczyć ilość mrugnięć, może pracować z 2, 3, 4 lub 5 mrugnięciami kierunków. Oczywiście jeżeli wybierzesz sobie opcję np 5x, a manetkę przytrzymasz 6 mignięć to kierunki będą mrugać 10x, tak jak to opisałeś :)

Cena i reszta opisu w linku powyżej :okej:
Masz również krótki filmik pokazujący jak to działa :bajer:



Awatar użytkownika
Jackq
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 139
Rejestracja: pn gru 26, 2005 11:37
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: Jackq » ndz sty 31, 2010 14:28

a u mnie jest to uztawione na stale. jak ustawie 3 migniecia to tyle mingnie. modul zalacza sie wtedy jak lekko ruszymy manetka, czas ruchu manteki ustawiony jest na 0-1sekundy. powyzej 1 sekundy modul juz nie zadziala. tzn mozemy przytrzymac reka manetke dluzej ile chcemy a modul potem jeszcze tych 3 dodatkowych migniec nie wykona.
moge ustawic dowolny czas=ilosc migniec.

uklad oparty jest na scalaku attiny13.
jak ktos chce to moge odsprzedac "patent" czyli układ płytki drukowanej, oprogramowanie, liste czesci, wsad do scalaka itp itd. łącznie z kontaktami co gdzie najtaniej kupić :)
ja nie mam czsu sie juz tym na duza skale bawic. sprzedalem tego dosyc sporo na allegro i nie tylko.


Audi A3 1,8T Quattro 201PS by COMPsport

komfortowy kierunkowskaz raz ruszasz manetka kierunek mignie 3 razy.
Info na PW.

AUKCJA ALLEGRO

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 405 gości