Zamulony silnik

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
piotrekck89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pt sty 29, 2010 22:03
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Zamulony silnik

Post autor: piotrekck89 » pt sty 29, 2010 22:13

Witam. Posiadam w swoim golfie 2 następujący problem: od kilku tygodni samochód ma nagłe spadki mocy. Chwilami pojazd ledwo się toczy przy wdepnięciu pedału gazu do dechy.Silnik gaśnie przy zmianach biegów i podczas postoju. Ogólnie silnik jest bardzo słaby. Silnik w pojeździe to 1.3 benzyna na gaźniku (bez gazu). Wymieniłem następujące rzeczy: wszystkie filtry, olej, świece,kopułkę,palec rozrządu, przewody i regulator ciśnienia.Zapłon został ustawiony za pomocą lampy błyskowej. Pomimo tych zmian samochód dalej gaśnie i w dalszym ciągu jest bardzo słaby. aha silnik jest coraz bardziej słabszy im wyższa temperatura silnika i tak do momentu gdy moc spada do zera aż w końcu silnika gaśnie i nie da się go ponownie odpalić. Dopiero gdy silnik wystygnie możliwe jest jego ponowne uruchomienie. Proszę o pomoc!!
Ostatnio zmieniony sob sty 30, 2010 11:06 przez piotrekck89, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
gasiorx
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 165
Rejestracja: pn sie 24, 2009 18:34

Post autor: gasiorx » pt sty 29, 2010 22:51

tylko kolego sprecyzuj czy masz gaznik czy wtrysk bo te silniki byly w dwoch wersjach i ja mam gaznik o tej pojemnosci a sasiad pelen wtrysk juz



Awatar użytkownika
piotrekck89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pt sty 29, 2010 22:03
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: piotrekck89 » sob sty 30, 2010 11:08

Silnik jest na gaźniku



Awatar użytkownika
gasiorx
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 165
Rejestracja: pn sie 24, 2009 18:34

Post autor: gasiorx » sob sty 30, 2010 15:13

ja bym sie wzial za gaznik za sprawdzenie czy jakas dysza nie jest zapchana



Awatar użytkownika
serhio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: ndz paź 07, 2007 22:12
Lokalizacja: Janowiec Wielkopolski

Post autor: serhio » sob sty 30, 2010 22:11

miałem podobną sytuacje, autko nie miały siły i gasło, mechanik przeczyścił gaźnik i było ok



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 447 gości