Jaki model pompki paliwa?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Marianvw
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: sob sty 30, 2010 18:32
Lokalizacja: Gdańsk

Jaki model pompki paliwa?

Post autor: Marianvw » sob sty 30, 2010 19:07

Witam wszystkich, mam taki problem, poszła mi pompka paliwa, ta co jest w plastikowej obudowie pod podwoziem. Chciałbym kupic nowa ale nie mam pojęcia jaki to jest model, w sklepie motoryzacyjnym nie słyszeli o takiej pompie i wszedzie próbowali mi wscisnąc tą co jest w baku. Wiec możę zna numer konkretnego modelu lub dysponuje fotka tej pompki bez obudowy? Mam mk2 silnik RP. rok 91

Z góry dziękuje i pozdrawiam wszystkich :)
Ostatnio zmieniony sob sty 30, 2010 19:23 przez Marianvw, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » sob sty 30, 2010 19:15

http://www.allegro.pl/search.php?string ... aign=opera

Akurat tej nie musisz kupować ale w pierwszych linkach z allegro masz wszystkie potrzebne dane


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

jeryk10
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2745
Rejestracja: śr maja 27, 2009 22:31
Lokalizacja: pomorskie

Post autor: jeryk10 » sob sty 30, 2010 19:15

ta pompa ma wydajnosc 1,2 bara powiec temu sprzedawcy zeby zamknol sklep jak nie wie co to za pompa :D



Marianvw
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: sob sty 30, 2010 18:32
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Marianvw » sob sty 30, 2010 19:20

dzieki za info bo na allegro widziałem ze 3 rozne pompki i nie miałem pojecia która to :) a niechciałem strzelać i kupować w ślepo :) dzieki raz jeszcze :)

[ Dodano: 04 Mar 2010 18:28 ]
ludzie! odświeżam temat, teraz siadła mi ta w baku, ktoś podrzuci mi jak ona wygląda?? :pub:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 429 gości