Klatka bezpieczeństwa- wszystko na ten temat

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
kitmen
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: śr cze 29, 2005 19:27
Lokalizacja: woj. opolskie

Post autor: kitmen » śr mar 15, 2006 14:05

KamilW pisze:Co ty nam chcesz udowodnic?!?
Ja nic nie chce udowadniać. Tak tylko chciałem wiedzieć waszą opinię na temat seryjnych rurek.
KamilW pisze: Zrobilismy z Corwaxem wszystko zeby pokazac ci ze to glupi pomysl
Nie martw sie. Już przekonaliście mnie wystarczająco. Szkoda tylko :( że pomysł którymi chodził mi po głowie od roku, nie wypali.
KamilW pisze:osobiscie proponuje jeszcze zalozyc zapinki na maske, pare niebieskich diod i pokrowce na fotele w ksztalcie foteli kubelkowych i bedzie kolejny golf 3 z cyklu 'polska wies spiewa i tanczy'... pozdrawiam
Ja nie patrze na wygląd auta aby tam miał jakieś kosmiczne spojlery itd. Moim zdaniem pożądne felgi szerokie opony już przedstawiają auto w całkiem nowym obliczu. Dlamnie jest ważne że to VW a nie jakiś wymysł.
brodaWRC pisze: Panowie taka gorąca prośba jazde po lasach z dużymi prędkościami oraz ogólny wyczyn naprawde lepiej zostawić rajdowcom.Bo niestety niektórym sie wydaje że jak sobie wsadzą 4 spojlery kubel i nalepke sparco do swojego bolidu to nagle poziom ich umiejętności gwałtownie wzrasta....no a póżniej przy drogach stoją krzyże. Kitmen gwarantuje że rozwaga i jazda wprost proporcjonalna do swoich umiejętności daje większe bezpieczeństwo niż najlepsza klatka.
Ja mam koło siegie autostrade A4 jeszce nie płatną wiec tam moge szaleć. A co do reszty dróg to tak na prostej dochodze do 120-130 i co ciekawe jeszcze niektórzy mnie wyprzedzają.

Z tą klatką to chciałem dmuchac na zimne. Bo posiadanie poduszki powietrznej nic nie da gdy kierownica wgniecie kierowce w fotel.

Szkoda też że producenci nie pomyslą aby lepiej zabezpieczyć auto, nawet jeśli pociągnie to za sobą zwiększenie masy o 100kg.

No ale nic na to nie poradzimy.

Wielkie dzięki za wasze opinie. Teraz juz jestem mondziejszy o kolejne informacje.
Pozdrawiam.


Ach ta zima. Kiedy ona się skończy.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 357 gości