Golf 2 1.8 RP Szarpie w trakcie jazdy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

kazikb3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: sob sty 23, 2010 13:28
Lokalizacja: Jodłówka

Post autor: kazikb3 » wt sty 26, 2010 22:11

a czy możliwe jest aby filtr paliwa zabrudził się i zgromadziła się w nim woda przez co szarpie samochodem , wymieniałem filtr jakiś rok temu zrobiłem na nim około 10 tyś . prze ten czas prawie zawsze tankowałem na tej samej stacji benzynowej

[ Dodano: 27 Sty 2010 15:42 ]
witam. kupiłem dzisiaj ten STP uszlachetniacz do benzyny . niestety autem nadal szarpie. zauważyłem ze jak samochòd zagrzeje sie do okolo 70 stopni to troche mniej szarpie. nie mam pojęcia co może byc przyczyna szarpania .
Ostatnio zmieniony wt sty 26, 2010 22:12 przez kazikb3, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Arn_Old
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: śr wrz 17, 2008 22:06
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Arn_Old » śr sty 27, 2010 18:45

Woda w zbiorniku zawsze będzie się gromadziła. Jeżeli nie tankujesz po korek to nawet mając pół zbiornika będą się skraplały opary. Nalej STP do czyszczenia układu jak nie pomoże to stawiałbym raczej na pompę paliwa.


VW GOLF II “Quadratisch. Praktisch. Gut.”

kazikb3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: sob sty 23, 2010 13:28
Lokalizacja: Jodłówka

Post autor: kazikb3 » śr sty 27, 2010 19:22

witam , otóż zrobiłem tak dolałem do baku STP uszlachetniacza do benzyny i przejechałem na full gazie jakieś 30 km , auto strasznie szarpało , gdy się dobrze nagrzało to już trochę mniej szarpało , po postoju jakieś 1 godz odpaliłem samochód i przejechałem odcinek 25 km i samochód nie szarpną ani razu , może coś pomógł ten środek , w piątek będę testował dalej czy samochód szarpie czy nie



Awatar użytkownika
YACHOO
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 339
Rejestracja: śr wrz 23, 2009 16:27
Lokalizacja: Sompolno
Kontakt:

Post autor: YACHOO » czw sty 28, 2010 01:38

zobacz jeszcze pod czapka monowtrysku czy wody z odmy nie ma bo u mnie to normalnie mokro było


Fire jak lód, Ice jak ogień?? czy jakoś tak... :) mój V.A.G http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=268927&postdays=0&postorder=asc&start=0

kazikb3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: sob sty 23, 2010 13:28
Lokalizacja: Jodłówka

Post autor: kazikb3 » czw sty 28, 2010 09:28

gdzie znajduje sie dokładnie ta czapka monowtrysku ? możecie dodać jakies zdjęcie i to zaznaczyć . bo jestem początkujący w tych sprawach . ta czapka monowtrysku to jest to ten plastik na ktòrym jest znak vw i jest przykrecony 3 śrubkami ?

[ Dodano: 28 Sty 2010 16:40 ]
na zdjęciu na niebiesko zaznaczyłem odmę , a na czerwono to to jest ta czapka monowtrysku ?? Czy się mylę ? Jak się mylę to proszę mi podpowiedzieć gdzie znajduje się ta czapka monowtrysku
Obrazek

[ Dodano: 29 Sty 2010 23:35 ]
Witam , wyczyściłem cały układ paliwowy i szarapnie nadal występuje tylko teraz jest tak jakby bardziej nasilone , kiedyś podczas takiego szarpani to wymieniłem cewkę zapłonową i było ok , ale nie wydaje mi się żeby po około 4 miesiącach dalej wysiadła , co mam robić ?? To szarpanie jest strasznie uciążliwe

[ Dodano: 30 Sty 2010 00:17 ]
cos mi sie wydaje że musze chyba zacząć szukać przyczyny w układzie zaplonowym , od czego mam zacząć ?

[ Dodano: 30 Sty 2010 21:53 ]
czy jest możliwe aby wysiadła cewka zapłonowa , jak ją sprawdzić czy jest dobra czy spalona ??

[ Dodano: 06 Mar 2010 22:26 ]
witam jednak przyczyną był niebieski czujnik kupiłem nowy i wszystko jest ok , to jednak nie była wina układu paliwowego
Ostatnio zmieniony czw sty 28, 2010 12:36 przez kazikb3, łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 302 gości