Komputer raz wyświetla lepiej raz gorzej

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

lesław
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: śr sty 27, 2010 00:56
Lokalizacja: olsztyn

Komputer raz wyświetla lepiej raz gorzej

Post autor: lesław » śr sty 27, 2010 01:04

[b]Komputer pokładowy raz lepiej wyświetla raz go rzej,raz dobrze są widoczne cyferki spalania raz niektóre kreski zanikają i ciężko jest odczytać pomiar...czy mozna jakoś to przeczyścić jakieś styki czy cały wyświetlacz jest do wymiany?w salonie powiedziano mi że do wymiany i 1000 zł



witekk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: ndz lip 27, 2008 15:48
Lokalizacja: Brzeziny
Kontakt:

Re: Komputer raz wyświetla lepiej raz gorzej

Post autor: witekk » śr sty 27, 2010 01:12

Moja rada moze banalna, ale... moze poczekac do ustania tych wielkich mrozow, a styki moze "same sie przeczyszcza"... ;)



lesław
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: śr sty 27, 2010 00:56
Lokalizacja: olsztyn

Post autor: lesław » śr sty 27, 2010 08:39

ale właśnie jak są mrozy to troche lepiej wyświetla a właśnie jak było cieplej to gorzej wyświetylało,tak jak by brakowało czasem jakiś peru kresek



Magnus
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 185
Rejestracja: śr lis 19, 2008 21:00
Lokalizacja: SK
Kontakt:

Post autor: Magnus » śr sty 27, 2010 10:35

MI tez sie wydaje ze to przez mrozy.Jak jest bardzo oziebiony licznik to u mnie licho co widac np na spalaniu.Odswiazanie jest wtedy slabe i zlewa sie wszystko.Niedomaganie ustepuje gdy w kabinie sie ociepli.
jesli na serio cos ze stykami to wolalbym samemu wyciagnac licznik, rozkrecic delikatnie i zobaczyc czy na wyswietlaczu nie ma jakis zasniedzień,moze to akurat to. 1000zł to drogo, lepiej szukac uzywanego licznika.



Bora_TDI
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 101
Rejestracja: wt paź 06, 2009 22:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bora_TDI » śr sty 27, 2010 12:43

lesław pisze:ale właśnie jak są mrozy to troche lepiej wyświetla a właśnie jak było cieplej to gorzej wyświetylało,tak jak by brakowało czasem jakiś peru kresek
Wyswietlacz do wymiany. Niektorzy oferuja uslugi wymiany takiego wyswietlacza na allegro np http://www.moto.allegro.pl/item88436592 ... _vw_s.html

Pozdrawiam



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 319 gości