mk3 wywaliło płyn z chlodnicy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
mondzel7
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 69
Rejestracja: ndz sty 18, 2009 23:48
Lokalizacja: Piskorzów
Kontakt:

Post autor: mondzel7 » śr sty 27, 2010 00:55

siemka ja wam powiem ze przy takiej temperatuze to sie samochud nie nagrzeje az tak mocno a ja mialem taka sama sytuacje jak ty i mi sie termostat nie otwieral do konca i dlatego wode wyzucalo w zbiorniczku po odkrenceniu korka :grin:


MOJA FURA
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=268908

Awatar użytkownika
-=ren=-
Forum Master
Forum Master
Posty: 1656
Rejestracja: pn sty 02, 2006 15:24
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Post autor: -=ren=- » śr sty 27, 2010 12:51

VWyznawca pisze:W VR6 2.9 idzie tego ok 10 litrów :P
no w tej sytuacji to na pewno - musisz uzupełnić profil to na pewno wszyscy będą mogli się domyślić skąd te powiększone liczby w stosunku do mniejszych serduch w golfach :D Koleżka który ma podobne auto przed zimą wlał około półtorej bańki borygo... czyli wychodzi z 7,5 8 litrów bez przedmuchiwania...

popomen, do jakich wniosków doszedłeś...??


vwlifestyle.pl
Obrazek

danio86
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: wt gru 22, 2009 14:24
Lokalizacja: Dobrzany
Kontakt:

Post autor: danio86 » śr sty 27, 2010 13:42

mi sie także wydaje że to termostat bo miałem podobnie i tez nie wiedziałem co sie dzieje jak temp mi za wysoko poszła a wentylator nie załączył sie kolega mi podpowiedział i na trasie rozbierałem wiec jeśli Wąż na dole od pompy do chłodnicy ytzy tem jakies 80 jest zimny to termostat bo od tej temp jest nie długo do tzw zagotowania.Nom tylko jak eraz jest wszystko oki a jak weże są twarde jeszcze dodatku to pocztek siadania uszczelki



popomen
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: sob sty 16, 2010 15:23
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: popomen » czw sty 28, 2010 13:04

problem rozwiazany jednak wina termostatu był po wymianie problem z odpowietrzeniem i ogrzewaniem ale juz jest ok dzieki wszystkim za pomoc



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 409 gości