MFA i Obrotomierz nie chodzi..

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
xXxMaJKeLxXx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: czw lis 26, 2009 03:13
Lokalizacja: Ostrow Wlkp
Kontakt:

MFA i Obrotomierz nie chodzi..

Post autor: xXxMaJKeLxXx » wt sty 26, 2010 03:09

Witam.. Mam problem.. Obrotomierz i MFA mi nie chodzi.. MFA to nawet nie idzie przelaczyc jakby byl zwykly zegar jest.. a obrotka stanela na 1tys obrotow i nie chce ruszyc.. Zdaje sobie sprawe ze jest mroz.. ale jeszcze wczoraj sie tak tez przymarzla ale puscila.. a Dzisiaj to juz wogole.. Co to moze byc? Zebym wiedzial gdzie jest jakis czujnik czy cos to bym zoabczyl czy sie nie poluzowal albo bym go ogrzal no ale neirasz tak robil i puszczal.. nawet przy -25 a od Dziisaj nieche.. Co mowicie? pomozecie? ;p Pozdrawiam ;)


Kupie Adapter - Przejsciowke do Filtra - Golf III 2.0 2e

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » wt sty 26, 2010 09:50

xXxMaJKeLxXx pisze:pomozecie?
(E. Gierek) Najpierw pomóż nam pomóc sobie. Po pierwsze napisałeś o MFA na dziale LPG. Po drugie nie napisałeś czy było dobrze się zepsuło czy nie działa od początku, po trzecie nie napisałeś na czym polega swap, czy to 2.0 jest w mk2, z czego ma licznik, jaki rocznik, stary czy nowy typ elektryki z mk2.
Przeczytaj reguulamin i prosze jeśli zadajesz pytania to pamietaj że musisz konkretnie wszystko opisac a nie podawac tylko takie zdawkowe informacje.
Przenosze na techniczny


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
xXxMaJKeLxXx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: czw lis 26, 2009 03:13
Lokalizacja: Ostrow Wlkp
Kontakt:

MFA i Obrotomierz

Post autor: xXxMaJKeLxXx » wt sty 26, 2010 21:35

Ok sorry.. mam na gaz i myslalem ze to w tym dziale mialem napisac.. Bylo dobrze.. tylko na tych mrozach sie zamarzal ale puszczal jak sie auto rozgrzalo.. a teraz niechce puscic.. Cala kasta jest mkII 90r chyba nowy typ elektryki skoro ma MFA.. neiwiem nie orientuje sie w tej el.. Silnik 2.0 2e z golfa III.. licznik fabryczny od golfa mk2.. Jeszcze raz sorry ale jestem doepiro od niedawna na tym forum.. pozdrawiam i czekam na jakies rady.. :)


Kupie Adapter - Przejsciowke do Filtra - Golf III 2.0 2e

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 137 gości