wymiana klamek

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

HYZIO555
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: czw paź 29, 2009 19:13
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

wymiana klamek

Post autor: HYZIO555 » pn sty 25, 2010 04:26

Witam..:) Mam takie pytanie potrzebuje kupic wymienic dwie klamki w Moim Golfie II..Jedna od strony kierowcy a dróga od strony pasażera z tyłu z prawej strony,Powiedźcie Mi i doradźcie.Czy moge kupic Je na allegro..?? Przynajmniej troche wytrzymają..?? Bo mam tak ze w tych drzwiach co wyzej wymieniłem od zewnatrz samochodu nie jestem w stanie otworzyc tylko od wewnątrz klamką wieć myusze wymienic tą cała zewzętrzną klamke..?? Prosze o odpisanie szybkie i pomoc bo Musze to jutro zrobić..Acha i takie ejszce pytanie..Jeżeli chodzi o przednie amortyzatory KAMOKA beda sie nadawać..??Jakie są jeśli chodzi o wytrzymałosc co do naszych polskich dróg bo teraz w tygodniu musze wymienić Przednie amortyzatory dwa i sie zastanawiam czy Je kupić..??
Ostatnio zmieniony pn sty 25, 2010 14:04 przez HYZIO555, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
dziejo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8880
Rejestracja: pn lis 14, 2005 02:40
Lokalizacja: Kantorowice
Silnik: AFN

Post autor: dziejo » pn sty 25, 2010 09:38

proszę poprawnie sprecyzować temat !!!!!!!!!!!!!!!!
:bajer: :grrr:
Pkt. 3reg.
Ostatnio zmieniony pn sty 25, 2010 09:43 przez dziejo, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Lukasz_mk2
Forum Master
Forum Master
Posty: 1300
Rejestracja: sob lut 17, 2007 16:47
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Lukasz_mk2 » pn sty 25, 2010 10:52

klamki kup na allegro, a KAMOKA sbie odpuść i kup coś lepszego np keyab'y


Obrazek

Awatar użytkownika
-=ren=-
Forum Master
Forum Master
Posty: 1656
Rejestracja: pn sty 02, 2006 15:24
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Post autor: -=ren=- » pn sty 25, 2010 14:18

kamoka to seria tanich amorów, podobnie jak GPD, kagery i inne części produkcji Made in Germany a fabryka na ukrainie... Kamoka ma taką zaletę że jest tania, i nowy amortyzator ma około 80% sprawności... KYB i inne będą po prostu droższe i można przypuszczać że lepszej jakości, zgodnie z zasadą Cena=jakość...

klamki możesz kupić na allegro, chociaż nie polecam mocno szarpać, są inaczej wykonane niż Oryginalnie - z miękkiego plastiku. Poszukaj w sklepie motoryzacyjnym u Ciebie na miejscu, róznica między cena z allegro a sklepową będzie niewielka...


vwlifestyle.pl
Obrazek

Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » pn sty 25, 2010 16:57

Lukasz_mk2 pisze:keyab'y
jak juz cos polecasz to polcaj dolkadnie.. zeby pozniej kolega nie szukał.. alb trafi na jakies podróbki...

Amorki o którch mowa to KAYABA.. KYB..

a co do klamek.. to kazda sprawna uzywka wytrzyma dłuzej niz nowy zamiennik..


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

szczepan69
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 454
Rejestracja: śr gru 23, 2009 18:44
Lokalizacja: Sanok
Auto: mk2
Silnik: vr6
Kontakt:

Post autor: szczepan69 » pn sty 25, 2010 17:01

cała klamka z wkładką w sklepie motoryzacyjnym kosztuje 15zł :grin: przynajmniej ja tak pałaciłem



Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » pn sty 25, 2010 17:06

szczepan69 pisze:cała klamka z wkładką w sklepie motoryzacyjnym kosztuje 15zł :grin: przynajmniej ja tak pałaciłem
i jeszcze sie nie rozleciała ?? bo ja kupowalem po 7 zł na tyl.. wiec bez wkładki.. ale pojezdzila miesiąc.. powiedzialem nigdy więcej , kupilem na szrocie i jest juz drugi rok ok :)


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

karll30
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pn sty 25, 2010 16:36
Lokalizacja: gdansk
Kontakt:

Post autor: karll30 » pn sty 25, 2010 17:08

to zalezy ile chcesz wydac,ja kupilem tez za 15zeta tak jak kolega,wkladke swoja wsadzilem i juz ponad rok mi sluzy,jeszcze nie pękla :bajer:


karl

Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » pn sty 25, 2010 17:20

a wiecie o tym ze ori na szrocie kosztuje 10-15 zl max ??:P


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

szczepan69
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 454
Rejestracja: śr gru 23, 2009 18:44
Lokalizacja: Sanok
Auto: mk2
Silnik: vr6
Kontakt:

Post autor: szczepan69 » pn sty 25, 2010 17:46

to zależy kto jak ją uzywa jak co chwile otwiera drzwi to wiadomo że szybciej sie zużyje ale mozna rzeczywiście na szrocie ale to też nie wiadomo w jakim on ajets stanie i jak długo pociagnie trzeba kombinować :grin: :grin:
Ostatnio zmieniony pn sty 25, 2010 17:46 przez szczepan69, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
kwadrat
Forum Master
Forum Master
Posty: 1470
Rejestracja: śr sty 17, 2007 19:36
Lokalizacja: SC CzęstochoVWa
Auto: 2x Golf
Silnik: 2x +

Post autor: kwadrat » pn sty 25, 2010 17:50

Każdy oryginał jest lepszy od szmelcu po 10zł. Ja też kupiłem chyba za 12zł nówkę (drozszych/lepszych nie mieli) i mi tydzień wytrzymała, kupiłem na szrocie ori i już z pół roku na niej latam i jest spoko. Nowa ori gdzieś ponad 100zł kosztuje


Mein grün GT(i) produziert in Wolfsburg
ObrazekObrazek
Golf II GTi 2.0 jest, Polo 9n 1.4 TDI było, Golf Plus II 2.0 TDI+ jest

Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » pn sty 25, 2010 18:14

szczepan69 pisze:to zależy kto jak ją uzywa jak co chwile otwiera drzwi to wiadomo że szybciej sie zużyje ale mozna rzeczywiście na szrocie ale to też nie wiadomo w jakim on ajets stanie i jak długo pociagnie trzeba kombinować
no to takim sposobem kolego , to mozna wszsytko co nie jest zby często uzywane , kupowac w tanim zamienniku.. tylko to juz nie pasuje tak jak ori .. nie wyglada. a kolejna sprawa.. jak te klamki jezdza ponad 20 lat.. to rok w tą czy w tą to dla nich zaden wyczyn... nasmarowac, przeczyscic i bedą jeszcze długo smigac.. juz przerobilem kilka czesci w zamiennikach.. i dałem sobie spokój.


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Awatar użytkownika
Caybel
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 18:59
Lokalizacja: Chełm woj. Lubelskie
Kontakt:

Post autor: Caybel » pn sty 25, 2010 20:05

Ja u siebie robiłem tak ze kupiłem jakis tani zamiennik i wydłubałem z niego tylko ten element który sie wyrobił... Robi sie to bardzo prosto bo trzeba tylko wybic jeden maly sworzeń, wyciagnac ten element i włożyc do oryginalnej klamki, wbic najlepiej oryginalny sworzen i klamka jak nowa:D
Pozdro
Obrazek To ten element, który trzeba wymienic;)


;)

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 508 gości