naszywki airbag na fotelach

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
zbyszekm80
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: wt lip 29, 2008 22:11
Lokalizacja: Bielsko Biała

naszywki airbag na fotelach

Post autor: zbyszekm80 » sob sty 23, 2010 15:56

witam
podczas ostatniego czyszczenia wnetrza samochodu zauwazylem dziwna rzecz: otóż na fotelu kierowcy mam dwie naszywki airbab, tzn od strony szyby i od strony pasażera, a na fotelu pasażera jest tylko jedna naszywka , od strony drzwi. szukalem info na necie, i nic - ale natrafilem na kilka podobnych tematow - ale bez odpoweidzi.
czy ktos z was ma tak samo, i co to oznacza?? mam pzelozony fotel od anglika?? a moze to normalne?? z drugiej strony tesciowie maja passata i naszywi maja tylko od strony szyb....

dodam - iz jak macam fotele , to wybrzuszenie od poduszek nam tylko od strony szyb.
dziekuje za odpowiedz
zbyszek
Ostatnio zmieniony sob sty 23, 2010 15:56 przez zbyszekm80, łącznie zmieniany 1 raz.


VW Bora V5 Rules :)

Awatar użytkownika
maryjan
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 862
Rejestracja: śr lip 04, 2007 09:04
Lokalizacja: Ostrowite city of country

Post autor: maryjan » sob sty 23, 2010 16:00

zbyszekm80, nie wiem jak inni ale samochodów sprowadziłem trochę i trochę niestety widziałem... Naszywki powinny być tylko :
zbyszekm80 pisze:maja passata i naszywi maja tylko od strony szyb....
I tylko tam...

Od kiedy masz autko i skąd pochodzi.... czyżby z Francji?


Dziki

Awatar użytkownika
zbyszekm80
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: wt lip 29, 2008 22:11
Lokalizacja: Bielsko Biała

Post autor: zbyszekm80 » sob sty 23, 2010 16:35

auto jest sprowadzone przeze mnie z austrii 2 lata temu. lakier sprawdzany miernikiem, wszystko ok, wiec nie sadze ze byl bity..
ale te naszywki to zauwazylem dopiero tydzien temu....i od tego czasu nie daje mi to żyć
Ostatnio zmieniony sob sty 23, 2010 16:36 przez zbyszekm80, łącznie zmieniany 1 raz.


VW Bora V5 Rules :)

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 234 gości