Dziwny głuchy dźwięk przy ruszaniu na biegu wstecznym w mk3

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

jarbarek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: pn lut 26, 2007 01:11
Lokalizacja: puck
Kontakt:

Dziwny głuchy dźwięk przy ruszaniu na biegu wstecznym w mk3

Post autor: jarbarek » pt sty 22, 2010 21:44

»Witam. Dziś rano, jak ruszałem na biegu wstecznym moim golf3, usłyszałem taki pusty niemetaliczny głuchy(dość głośny) dźwięk, jakby coś pękło. Wystraszyłem się, i przerzuciłem na pierwszy bieg, i kawałek pojechałem do przodu. Bez problemu. Znów wrzuciłem na wsteczny, i delikatnie puszczając sprzęgło cofnąłem - ten głuchy dźwięk znów się pojawił, ale był cichszy. Oczywiście samochód wycofał. Pojechałem potem do Gdańska (z Pucka - ok. 60 km), autko jechało bez problemów na każdym biegu. Jednak po południu, gdy wracałem, znów z pół metra musiałem cofnąć na parkingu. Ten dźwięk znów sie pojawił. Co to może być? A czy przyczyną w jakimś stopniu może być mroźna pogoda? -Było ok -8 do -10 stopni mrozu. j



Awatar użytkownika
forevwers
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 384
Rejestracja: pt kwie 28, 2006 12:53
Lokalizacja: Sandomierz
Kontakt:

Re: Dziwny głuchy dźwięk przy ruszaniu na biegu wstecznym w

Post autor: forevwers » pt sty 22, 2010 21:47

jarbarek pisze:»Witam. Dziś rano, jak ruszałem na biegu wstecznym moim golf3, usłyszałem taki pusty niemetaliczny głuchy(dość głośny) dźwięk, jakby coś pękło. Wystraszyłem się, i przerzuciłem na pierwszy bieg, i kawałek pojechałem do przodu. Bez problemu. Znów wrzuciłem na wsteczny, i delikatnie puszczając sprzęgło cofnąłem - ten głuchy dźwięk znów się pojawił, ale był cichszy. Oczywiście samochód wycofał. Pojechałem potem do Gdańska (z Pucka - ok. 60 km), autko jechało bez problemów na każdym biegu. Jednak po południu, gdy wracałem, znów z pół metra musiałem cofnąć na parkingu. Ten dźwięk znów sie pojawił. Co to może być? A czy przyczyną w jakimś stopniu może być mroźna pogoda? -Było ok -8 do -10 stopni mrozu. j
poduszka pod silnikiem. mialem to samo u siebie w cabrio. okazalo sie ze poduszka silnika byla wybita i poprostu blacha o blache stukala



jarbarek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: pn lut 26, 2007 01:11
Lokalizacja: puck
Kontakt:

Post autor: jarbarek » pt sty 22, 2010 21:53

Kurcze, to poważna awaria (mam na myśli finansowa :blush: ), bo chcę go sprzedać.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 347 gości