nie zapalająca sie kontrolka świec zarowych

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

henocha
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: śr sty 13, 2010 22:38
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

nie zapalająca sie kontrolka świec zarowych

Post autor: henocha » śr sty 20, 2010 03:09

witam prosze wyjasnijcie mi czy jest to problem czy tylko szukam dziury w calym mam mojego golfa od 2 tygodni fakt stoi w ogrzewanym garazu ale nigdy nie zapaliła mi sie kontrolka świec zarowych przy zapłonie zarowno rano jak i po postoju na parkingu przepalona ? w którym miejscu jest na tablicy ? po przekreceniu stacyjki właczaja sie poduchy imobilajzer abs po czym zaraz gasną i krece zawsze odpala od pierwszego strzału chyba ze jej po prostu tam niema ale to dziwne prosze o odpowiedz mój silnik to SDI 1.9 agp



Awatar użytkownika
Sztomel
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5667
Rejestracja: czw wrz 20, 2007 23:10
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Sztomel » śr sty 20, 2010 04:12

jest to problem gdyż bez tej kontrolki nie masz sygnalizowania usterek podzespołów silnika, podpięcie interfejsu diagnostycznego VAG-COM z pewnością pokaże błąd 00626 - lampka K29 sygnalizacyjna czasu rozgrzewania świec żarowych - przerwa w ciągłości przewodu lub zwarcie z potencjałem plus, powinna ona być widoczna jak spojrzysz na tablicę prędkościomierza pod różnymi kątami, pomiędzy wskazaniem 20 a 40 km/h i w połowie odległości tych cyferek od środka ośki wskazówki prędkościomierza.
Ostatnio zmieniony śr sty 20, 2010 04:25 przez Sztomel, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek

henocha
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: śr sty 13, 2010 22:38
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

Post autor: henocha » pt sty 22, 2010 21:36

wiec własnie bardzo sie przygladałem i widac ze zapala sie na chwile ale bardzo bardzo słabo i teraz kwestia czy skonczyły sie swiece ? czy dioda



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 292 gości