Nie działa tylna wycieraczka i klamka klapy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

zikr6
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 629
Rejestracja: czw kwie 09, 2009 20:52
Lokalizacja: lubuskie

Post autor: zikr6 » czw lip 09, 2009 10:29

Ja kupowałem na Allegro.Musisz zwrócić uwagę aby to był zamek z centralnym.No i musisz coś zrobić z wkładką bo to co kupisz na 100% będzie bez kluczyka.Na forum jest gdzieś porada jak wyjąć wkładkę bez kluczyka.Ja musiałem niestety uszkodzić(dobrze że miałem dobrą swoją.)



Freyu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 95
Rejestracja: pn wrz 11, 2006 20:11
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: Freyu » sob paź 03, 2009 19:19

Temat wraca, ale połowicznie tzn nie działa sama wycieraczka. Tylko że tym razem problem wygląda nieco inaczej. Po włożeniu do stacyjki kluczyka zaczyna buczeć silniczek tylnej wycieraczki tak jakby się uruchamiał choć nie jest włączona wycieraczka w tryb wycierania. Po paru sekundach przestaje i znów to samo jak odpalam auto. Rozebrałem dziś cały mechanizm i nie był jakoś specjalnie zawalony od ostatniego czyszczenia. Mimo wszystko przeczyściłem go, nasmarowałem i zamontowałem ponownie. Tym razem już po włożeniu kluczyka nie załącza się sam ale dalej nie działa mechanizm i nie obraca się tylko buczy i nic więcej. Czyżby coś zupełnie padło w silniczku i do wymiany?



Awatar użytkownika
marnon
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 199
Rejestracja: pn paź 23, 2006 21:51
Lokalizacja: PL

Post autor: marnon » pt sty 22, 2010 20:44

mam pytanie czy zamek w klapie bagażnika może mieć wpływ na centralny zamek w drzwiach tylnych? bo widzę że mi się rygle ruszają ale za słabo by otworzyć drzwi z tyłu, klapa mi się czasami blokuje, a obstawiam że mam lekki przeciek płynu od spryska z klapy właśnie...



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Post autor: Qto » pt sty 22, 2010 23:38

marnon pisze:czy zamek w klapie bagażnika może mieć wpływ na centralny zamek w drzwiach tylnych?
nie



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 346 gości