Golf 3 GTI TDI Problem z poduszką pod skrzynią giegów

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Giewont VW
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pn mar 13, 2006 12:11
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Kontakt:

Golf 3 GTI TDI Problem z poduszką pod skrzynią giegów

Post autor: Giewont VW » pn mar 13, 2006 13:54

Hey! Może ktoś mi podpowie co się dzieje z moim Golfikiem? A mianowicie: W momencie rozruchu silnika dźwignia zmiany biegów wali o podłogę gdy gwałtownie się przyśpiesza z pod auta wydobywa się chrobot oraz dźwignia wygina się do tyłu! Problem z włączeniem biegu pierwszego.Może ktoś wie co konkretnie się stało? Dzięki! P.s. Sorry jeśli coś nie tak ale jestem poraz pierwszy na forum



Awatar użytkownika
GRIsha
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 313
Rejestracja: pn maja 09, 2005 09:48
Lokalizacja: IłaVWa
Kontakt:

Post autor: GRIsha » pn mar 13, 2006 13:59

Chyba już sobie odpowiedziałeśw temacie :grin: Nietłumione drgania z silnika przenoszą się na skrzynie - prawdopodobnie urwana poducha.

pozdro :pub:



Giewont VW
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pn mar 13, 2006 12:11
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Kontakt:

Post autor: Giewont VW » pn mar 13, 2006 14:08

dzięki stary oriętujesz sie może jakie czekają mnie koszty?
Pozdro



obuch
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: pt kwie 01, 2005 08:35
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: obuch » pn mar 13, 2006 15:40

Ja kiedys wymieniałem poduszkę od strony skrzyni. Efekt uszkodzenia był najlepiej widoczny na wstecznym biegu. Otworzyłem maskę i przy cofaniu było widać jak podnosi się silnik od strony skrzyni biegów (oczywiście potrzebujesz drugiej osoby aby patrzyła albo cofała ... jak wolisz :) ). Koszt poduszki to około 50 zł koszt wymiany podobnie. Ale musisz trafić na mechanika który ma pojęcie o mechanice... . Jak nie będzie wiedział jak się za to zabrać to sporo sobie policzy bo zmarnuje przy tym pół dnia. Ten który mi wymieniał uwinął się w 1 godzinę.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 164 gości