Problem ze swiatłami - stacyjką !!! POMOCY....

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
bartos1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 78
Rejestracja: czw mar 26, 2009 16:43
Lokalizacja: Jasło
Kontakt:

Problem ze swiatłami - stacyjką !!! POMOCY....

Post autor: bartos1 » pn sty 18, 2010 17:02

Witam, pisze ponieważ ostatnio zaczeło sie cos dziać w moim golfie. Mianowicie tydzien temu zauwazyłem ze czasem światła mijania od czasu do czasu sobie mrugły az do wczoraj gdy zaczeły gasnąć a gdy ruszyłem lekko kluczykiem w stacyjce to sie zapalały. W koncu wogóle juz nie swieciły i jechałem bez swiateł mijania tylko działały same postojówki również wentylator nagrzewania nie działał. Poźniej odkryłem ze dziełają swiatła długie gdy sie je przytrzyma i włacza sie równiez wentylator a gdy sie pusci długie to znów wentylator przestaje działać.. Moim zdaniem to stacyjka. Proszęo pomoc za co mam se zabrac pierwsze poniewaz jutro musze wyjechac w nocy........ Dziękuję z góry i pozdrawiam

[ Dodano: 18 Sty 2010 16:57 ]
Prosze o pomoc


Mój Skarb:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=358455
Kiesyś MK2:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t= ... ht=bartos1

º¤ø„¸¨°º¤ø„¸¸„ø¤º°¨¸„ø¤º°¨
¨°º¤ø„¸ ARMIN VAN ¸„ø¤º°¨
¸„ø¤º°¨ BUUREN ``°º¤ø from POLAND !!!

Awatar użytkownika
damian81Z
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 368
Rejestracja: śr kwie 23, 2008 21:54
Lokalizacja: Śląsk/Zabrze

Post autor: damian81Z » pn sty 18, 2010 17:57

bartos1, kostka stacyjki do wymiany na 100%, sciagasz kierownice,plastiki wkolo kierownicy, musisz sciagnac cala stacyjke z kolumny i tam od wewnatrz jest kostka przykrecona


[size=100][b]swiadomy praw i obowiązkóV Wybrałem VW [/b][/size]
[b]"Ktoś o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu"[/b]

Awatar użytkownika
tuborg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: pt gru 11, 2009 19:41
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: tuborg » pn sty 18, 2010 19:19

najlepiej najpierw sprawdź jaka tam siedzi kostka bo są dwa rodzaje a może więcej,ja wymieniałem u siebie i miałem dylemat w sklepie,która... :-k ,nie wykręcałem stacyjki bo nie jest to łatwe,wykręciłem cały drążek kierowniczy...



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 379 gości