MAM PYTANIE DO WAS KOLEDZY!!! ZOBACZCIE TEMAT wazne

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

grzesiek(gti)
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: wt paź 13, 2009 13:50
Lokalizacja: piaseczno

MAM PYTANIE DO WAS KOLEDZY!!! ZOBACZCIE TEMAT wazne

Post autor: grzesiek(gti) » sob sty 16, 2010 20:17

Koledzy mam pytanie na temat aparatu zapłonowego a dosłownie kopułki palca i przewodów ja posiadam silnik 2.0 8v typu 2e i te czesci sa dosyc drogie a pytanie brzmi czy pasowała by kopułka palec i przewody od 1,8 golfa bo cena jest szokująco niska???? pomóżcie



agrala
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4119
Rejestracja: czw lip 19, 2007 18:55
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Post autor: agrala » sob sty 16, 2010 20:35

moim zdaniem bedzie pasowalo
jezeli chodzi o palec to musisz sprawdzic jakiej srednicy jest walek - wystarczy zmierzyc otwor w palcu - sa dwa roziary
ja kiedys przekladalem kopulke z przewodami z 1,3 do 1,8 -pasowalo i jezdzilo bez problemow
nie wiem jak kopolka ale przewody do 1,3 a d 1,8 tez sie roznia cena
roznica w nich (wizulana) polegala tylko na tym ze w 1,8 byly koncowki na swiecach a w 1,3 nie



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » sob sty 16, 2010 23:01

grzesiek(gti), nie jestem pewien czy pasuje, pewnie tak, tylko nie wiem czemu twierdzisz że ceny sa wysokie do 2E,
tu jest przykład aparatu http://www.allegro.pl/item875720662_vw_ ... onowy.html

a ceny kopułki, palca czy kabli niczym się nie różnią.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
forevwers
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 384
Rejestracja: pt kwie 28, 2006 12:53
Lokalizacja: Sandomierz
Kontakt:

Post autor: forevwers » sob sty 16, 2010 23:19

kopulka i palec beda paowaly:) ja mam mieszane 1,8 z 2,0 pod maska i jest tansze rozwiazanie wlozone. :helm: ale tak szczerze to nie oszczedzaj na tym bo nie warto... ja po 3 miesiacach tanie kable musialem wymic bo sie robila dyskoteka


Obrazek

grzesiek(gti)
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: wt paź 13, 2009 13:50
Lokalizacja: piaseczno

Post autor: grzesiek(gti) » ndz sty 17, 2010 18:24

u mnie nie ma dyskoteki na kablach ale strasznie szarpie jak się nagrzeje a co do cen to sprawdzałem i chciałem zakupić nowe kable ngk i kosztowały 260 złoty do 2.0 a do 1.8 cena jest mniejsza wiec postanowiłem zrobić ta podmiankę części i tak zrobię.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » ndz sty 17, 2010 19:09

grzesiek(gti), Beru uchodzące za najlepsze ze 130 150 zeta. A Janmory potępiane ale np przez mnie używane bez problemu połowę mniej. Trafiłeś na dziwny sklep.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
Gawior
Forum Master
Forum Master
Posty: 1807
Rejestracja: śr lip 15, 2009 21:38
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Gawior » ndz sty 17, 2010 21:46

Co do kabli to są drogie do Golf-a. Chociaż za BERU do Peugeota dałem 130zł i do golfa są w bardzo podobnej cenie. Co do kopułki to dałem za oryginał BOSCH-a 27zł ( aparat mam BOSCH-owski. Chłop pokazał mi w sklepie ori VW i tą co kupiłem. Obie identiko tylko ta bez znaczka VW dużo tańsza. Powiedział że to są te same !! ). za Palec też BOSCH dałem 17zł więc sądzę że jest to mega tanio. W tym samym czasie co sobie kupowałem teściowi kopułkę i palec ( BOSCH ) do Corsy 1.4 na mono wtrysku i kopułka 64 zł, a palec 22 zł.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 446 gości