Problem z odpalaniem.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Annkrus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: czw lis 12, 2009 17:01
Lokalizacja: Polkowice

Problem z odpalaniem.

Post autor: Annkrus » wt sty 12, 2010 22:49

Więc mam następujący problem:
Wychodzę na dwór odpalam golfa pochodzi chwile wszystko ładnie pięknie i po chwili gasnie odpalam go drugi raz znowu gasnie . Odpalam 3 raz i juz chodzi normalnie ! co moze byc grane :(?



makx
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 145
Rejestracja: wt wrz 25, 2007 20:20
Lokalizacja: ostróda
Kontakt:

Post autor: makx » śr sty 13, 2010 23:46

pewnie masz gdzieś nieszczelności pod gaznikiem za duzo powietrza dostaje a jak lekko sie nagrzeje bedzie ok sprawdz podstawe i werzyki podcisnieniowe no chyba ze ssanie ci nie chodzi


BYŁ GOLF 2 JEST PASSAT B5 1,9 TDI 115KM

Awatar użytkownika
lukis
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 93
Rejestracja: pn cze 22, 2009 11:03
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: lukis » czw sty 14, 2010 00:31

mam to samo,zapala i zaraz gasnie,za trzecim razem juz nie gasnie i ssanie chodzi na ok 1500obr/min na cieplym juz dobrze.Dzieje sie tak odkad dalem go do regulacji,przed regulacja odpalal od razu ale znowu sie na cieplym dlawil wiec sam nie wiem co lepsze.
Ostatnio zmieniony czw sty 14, 2010 00:33 przez lukis, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Annkrus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: czw lis 12, 2009 17:01
Lokalizacja: Polkowice

Post autor: Annkrus » czw sty 14, 2010 09:41

Mi odpala od razu . Wężyki i podstawa sa dobre. Moze ssanie siada nie wiem :( a co jest odpowiedzialne za ssanie ?



Awatar użytkownika
lukis
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 93
Rejestracja: pn cze 22, 2009 11:03
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: lukis » czw sty 14, 2010 11:03

musisz podac jaki masz silnik bo zaraz ten watek poleci do smieci,bez tego nikt Ci tu nie jest w stanie pomoc.
Mi tez zapala od razu ale za chwile gasnie,dopiero za 3 razem nie gasnie i ssanie chodzi,



Awatar użytkownika
Annkrus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: czw lis 12, 2009 17:01
Lokalizacja: Polkowice

Post autor: Annkrus » czw sty 14, 2010 15:38

lukis pisze:musisz podac jaki masz silnik bo zaraz ten watek poleci do smieci,bez tego nikt Ci tu nie jest w stanie pomoc.
Mi tez zapala od razu ale za chwile gasnie,dopiero za 3 razem nie gasnie i ssanie chodzi,


1,6 benzyna ,az dziwne odpalilem go dzisiaj i chodzil normalnie ;o ogolnie mam jeszcze jeden problem nie pali my chyba na jeden gar bo max predkosc to 130 ... Zastanawiam sie czy przyczyna moze byc cewka badz aparat zapłonowy ?



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 347 gości