1.6 SR i wasze problemy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
dimmer
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 327
Rejestracja: śr sty 28, 2009 18:26
Lokalizacja: małopolskie Tarnów

Post autor: dimmer » wt sty 12, 2010 00:04

Jazz_Blue pisze:Jak kolego wygląda ten zestaw naprawczy? Masz jakieś fotki tego albo numer, to w ASO kupiłeś, jaki koszt?
nie mam fotek cena teg nie była duza do 25 zeta chyba ale jest taka sprawa ze musiałem zmierzyć średnice tłoczka żeby dobry zestaw kupic bo kupiłemi wyszło ze za duzy był widocznie rózna zaciski montowano albo ja cos poknociłem wtedy jakos tak... skałada sie on z tej gumy ochronnej zeby syf sie tam nie dostał do tłoczka i chyba jeszcze takiego uszczelniacza ale nie pamietam juz dobrze ...take pudełko wielkosci jak paczka papierosów


Jeśli Twój problem się wyjaśnił to wróć do tematu gdzie zadałeś pytanie i napisz jak go rozwiązałeś. To wiele nie kosztuje, a pomaga innym!

Awatar użytkownika
Jazz_Blue
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 875
Rejestracja: pt lis 07, 2008 21:01
Lokalizacja: BB
Kontakt:

Post autor: Jazz_Blue » wt sty 12, 2010 00:53

Aha rozumiem, bo właśnie też mnie to czeka i chciałbym to zrobić tak, żeby był jakiś efekt. Na razie musze zobaczyć dokładnie czy wina linki czy ten tłoczek nie odbija i będe dalej myslał co wtedy :kac:



Awatar użytkownika
_Peeter
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: pt kwie 18, 2008 21:03
Lokalizacja: Kozienice
Kontakt:

Post autor: _Peeter » wt sty 12, 2010 13:56

Jazz_Blue pisze:Jak kolego wygląda ten zestaw naprawczy? Masz jakieś fotki tego albo numer, to w ASO kupiłeś, jaki koszt?
Zestaw naprawczy do tylnych szczęk hamulców nazywa się: "reperaturki"


-- [url=http://chomikuj.pl/rich-men/e-booki+-+motoryzacja]Tania jazda samochodem[/url] --

Awatar użytkownika
dimmer
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 327
Rejestracja: śr sty 28, 2009 18:26
Lokalizacja: małopolskie Tarnów

Post autor: dimmer » wt sty 12, 2010 15:26

Jazz_Blue pisze:Aha rozumiem, bo właśnie też mnie to czeka i chciałbym to zrobić tak, żeby był jakiś efekt. Na razie musze zobaczyć dokładnie czy wina linki czy ten tłoczek nie odbija i będe dalej myslał co wtedy :kac:

kolego to tobie nie odbija po zaciągnięciu ręcznego???? bo tak akurat miałem myślałem ze tłoczek zrobiłem tłoczek to samo i robiłem linki i pomogło nowe linki koszt 90zet

a i mam prośbę jeśli ktoś mógłby mi napisać wykaz części potrzebnych do wymiany uszczelki pod głowicą...a najlepiej żeby były z numerami katalogowymi wielka prośba bo byłem dziś dopiero u mechanika tam wcześniej pisałem ze mi płynu ubywa niby ze przez termostat jednak to nie to uszczelka jest padnięta bo takim czymś sprawdzał mi obecność spalin w zbiorniczku i są:(:(:( i pasowało by się kiedyś za ta uszczelkę zabrać...


Jeśli Twój problem się wyjaśnił to wróć do tematu gdzie zadałeś pytanie i napisz jak go rozwiązałeś. To wiele nie kosztuje, a pomaga innym!

Awatar użytkownika
Jazz_Blue
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 875
Rejestracja: pt lis 07, 2008 21:01
Lokalizacja: BB
Kontakt:

Post autor: Jazz_Blue » wt sty 12, 2010 16:18

dimmer pisze:kolego to tobie nie odbija po zaciągnięciu ręcznego???? bo tak akurat miałem myślałem ze tłoczek zrobiłem tłoczek to samo i robiłem linki i pomogło nowe linki koszt 90zet
Tak, jak zaciągnę hamulec ręczny podczas mrozów to nie odbija mi z jednej strony, jak jest cieplej to działa normalnie. Linki mam wymienione.



Awatar użytkownika
dimmer
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 327
Rejestracja: śr sty 28, 2009 18:26
Lokalizacja: małopolskie Tarnów

Post autor: dimmer » wt sty 12, 2010 17:47

z lewej???:):):) tak przynajmniej u mnie


Jeśli Twój problem się wyjaśnił to wróć do tematu gdzie zadałeś pytanie i napisz jak go rozwiązałeś. To wiele nie kosztuje, a pomaga innym!

Awatar użytkownika
Jazz_Blue
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 875
Rejestracja: pt lis 07, 2008 21:01
Lokalizacja: BB
Kontakt:

Post autor: Jazz_Blue » wt sty 12, 2010 18:57

Pudło, z prawej :green_fuck:



Awatar użytkownika
dimmer
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 327
Rejestracja: śr sty 28, 2009 18:26
Lokalizacja: małopolskie Tarnów

Post autor: dimmer » wt sty 12, 2010 19:06

hahaha :helm: spokojnie przyjdzie czas i na lewy :grin:


Jeśli Twój problem się wyjaśnił to wróć do tematu gdzie zadałeś pytanie i napisz jak go rozwiązałeś. To wiele nie kosztuje, a pomaga innym!

Awatar użytkownika
Jazz_Blue
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 875
Rejestracja: pt lis 07, 2008 21:01
Lokalizacja: BB
Kontakt:

Post autor: Jazz_Blue » wt sty 12, 2010 19:17

dimmer pisze:hahaha :helm: spokojnie przyjdzie czas i na lewy :grin:
Nie dopuszcze do tego ;) naprawie ten i musze zacząć go używać, bo jak sie zastoi to może i drugi przestanie działać jak należy :grin:



monika03091
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pn paź 27, 2008 12:01
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

osprzęt do skrzyni biegów

Post autor: monika03091 » wt sty 12, 2010 19:31

Witam. Mam pytanie , czy można (i jak tak to gdzie ) kupić tulejki tarflenowe do tzw. pająka - czyli do automaciku do skrzyni 5-cio biegowej DUU 30 . Po wymianie skrzyni na regenerowaną z gwarancją w trakcie jazdy jest problem w wkładaniem biegu 1 i 2 - pozostałe wchodzą prawidłowo .Po rozmowie z firmą która mi dostarczyła skrzynię fachowiec stwierdził , że powodem jest luz na tulejkach w tym "pająku" , a niestety ponoć samych tulejek nie można kupić . Bardzo prosze o pomoc i podpowiedź.



Awatar użytkownika
dimmer
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 327
Rejestracja: śr sty 28, 2009 18:26
Lokalizacja: małopolskie Tarnów

Post autor: dimmer » wt sty 12, 2010 20:12

Jazz_Blue pisze:
dimmer pisze:hahaha :helm: spokojnie przyjdzie czas i na lewy :grin:
Nie dopuszcze do tego ;) naprawie ten i musze zacząć go używać, bo jak sie zastoi to może i drugi przestanie działać jak należy :grin:

w zimie jak masz linki zdrowe i nowe az sie prosi zeby czasem zaciągnąc na jakims pustym dłuuugim zakręcie


Jeśli Twój problem się wyjaśnił to wróć do tematu gdzie zadałeś pytanie i napisz jak go rozwiązałeś. To wiele nie kosztuje, a pomaga innym!

Awatar użytkownika
Jazz_Blue
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 875
Rejestracja: pt lis 07, 2008 21:01
Lokalizacja: BB
Kontakt:

Post autor: Jazz_Blue » wt sty 12, 2010 20:33

dimmer pisze:w zimie jak masz linki zdrowe i nowe az sie prosi zeby czasem zaciągnąc na jakims pustym dłuuugim zakręcie
U mnie na razie abstynencja :blush:



Awatar użytkownika
bicker83
KIEROVWNIK
KIEROVWNIK
Posty: 418
Rejestracja: pt mar 13, 2009 02:34
Lokalizacja: GSL / IRL
Kontakt:

Post autor: bicker83 » wt sty 12, 2010 20:47

Jazz_Blue pisze:w zimie jak masz linki zdrowe i nowe az sie prosi zeby czasem zaciągnąc na jakims pustym dłuuugim zakręcie
Albo sie pokrecic na pustym parkingu :D ja to juz normalnie w nalog wpadlem :P u mnie dzwignia idzie do gory kilkanascie razy dziennie :satan:


[img]http://www.bicker.republika.pl/av.gif[/img]

Był [b]MK4 - AKL[/b]
Teraz jest [b]A6 - APU[/b]
Bedzie [b]MK4 GTTDI[/b]

Awatar użytkownika
Jazz_Blue
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 875
Rejestracja: pt lis 07, 2008 21:01
Lokalizacja: BB
Kontakt:

Post autor: Jazz_Blue » wt sty 12, 2010 21:23

Kolego bicker83 coś Ci sie pomyliło, to nie moje słowa :bajer:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 252 gości