[mk2] Jakies dziwne strzelanie na wyższych obrotach.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
tauka
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2270
Rejestracja: wt lip 26, 2005 11:29
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: tauka » wt mar 07, 2006 23:50

Tomasz Żaguń pisze:Tauka babeczka GIT
Wolabym,żeby to w podpisie było git technicznie, a nie babeczka w avatarze :P Ale tak czy siak dziękuję ;) :bigok:

[ Dodano: Wto Mar 07, 2006 22:54 ]
fibolek pisze:I zatrybiłem u nas na zachodzie północnym taką skrzynie dostać to nie jest taki wcale meksyk.A mi właśnie taki metaliczny poleciał.
Dobrze cie zrozumiałem, ze u ciebie nie ma problemów ze skrzynia piatka do 1.3??


Obrazek

fibolek

Post autor: fibolek » śr mar 08, 2006 23:53

raczej nie,bynajmniej dwa tygodnie temu widziałem na szrocie stał cały mk2 1.3 kompletny tylko brać i za skrzynie gościu chciał tak około 350 zeta(wstępnie mi tak powiedział że za tyle odda).Problemy z częsciami sa do GTI GT i innych SYNCRO oraz VR6 czyli takie wypasiki.
A do Goferów standardowych to części bez problemu wkońcu większość aut na Polskę trafia od zachodu i północnego zachodu.Pozdro



Awatar użytkownika
vwrych
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 93
Rejestracja: czw mar 09, 2006 20:47
Lokalizacja: człuchów
Kontakt:

Post autor: vwrych » czw mar 09, 2006 20:55

słuchaj ja mam golfa mk2 1.8gt miałem tez takie stuki jak przegłub ale to nie to przy cofaniu strzelało i jak ruszałem strzelało podejrzewam ze jest to skrzynia a dokładniej kosz satelit ja niemiałem tego szczescia przy ok 208km/h na banie za frankfurtem urwało mi łepki od srub z kosza satelit i pekła skrzynia i dowiedziałem sie co mi pukało a skrzynie dostałem za 400 PLN takze jesli masz pytania to gg 2495066 Rysiek :smoke:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



Awatar użytkownika
tauka
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2270
Rejestracja: wt lip 26, 2005 11:29
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: tauka » czw mar 09, 2006 20:59

vwrych pisze:przy ok 208km/h na banie za frankfurtem urwało mi łepki od srub z kosza satelit
Mój tylko 150 jedzie, także nie będize problemu. Ale pomysł dobry. Trza będzie to sprawdzić :)


Obrazek

Awatar użytkownika
vwrych
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 93
Rejestracja: czw mar 09, 2006 20:47
Lokalizacja: człuchów
Kontakt:

Post autor: vwrych » pt mar 10, 2006 16:17

jak ktos bedzie potrzebował skrzyni od 1.8 GT z uszkodzonym karterem przy sprzegle to jest za ok 150zł sprawna :grin: no oczywiscie z zerwanymi srubami dokładnie 2 sróby ma zerwane od kosza satelit ;]



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 442 gości