Zepsuty zamek otwierania maski

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

lukjach
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 117
Rejestracja: śr maja 27, 2009 16:58
Lokalizacja: Toruń

Post autor: lukjach » czw cze 25, 2009 21:57

A mi osiol jeden dzis przy otwieraniu maski wyciagnal ten plastik. Da sie go spowrotem wlozyc bo probowalem i nic, jakby wisial w prozni? Jakas porada?



vide_cui_fide
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: sob lis 22, 2008 17:24
Lokalizacja: Bytom

Post autor: vide_cui_fide » sob lis 14, 2009 13:30

Witam. Mam taki problem...w moim mk4 wystąpiło jakieś zwarcie i cały czas świeciły mi światła stopu. Pojechałem do serwisu, umówiłem się na poniedziałek żeby to zrobić, potem stanąłem pod domem i żeby nie rozładować akumulatora odpiąłem klemę i zamknąłem maskę. Teraz całe auto mam zamknięte, nie da sie przekręcić kluczyka w drzwiach ani nie wiem jak otworzyć maskę!!! ściągnąłem znaczek z przednią (polakierowaną) częścią grilla i próbowałem się jakoś dostać do zamka żeby otworzyć maskę ale nie udało mi się. Jest na to jakiś sposób ?? PROSZĘ O POMOC!!



Znalazłem ten cypel który po otwarciu maski ze środka auta wyskakuje i nim się otwiera maskę tylko jest do niego trudny dostęp. Myślę, że udałoby mi sie jeśli wyłamałbym atrapę ale nie jestem pewny czy jeśli pociągnę za linke przy całkowicie zamkniętej masce to ona się otworzy



greg

Post autor: greg » sob lis 14, 2009 19:21

jak nie masz dolnej osłony silnika to wystarczy położyć się pod samochodem i ręką pociągnąć za ten bolec który zawsze ciągnie linka



Awatar użytkownika
jozinvariant
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: pt gru 25, 2009 21:01
Lokalizacja: Toruń

Post autor: jozinvariant » czw sty 07, 2010 14:33

u mnie jeszcze większa tragedia... mam mk3 1z przed wczoraj miałem stłukę i już dwie godziny się męczę żeby maskę otworzyć nie ma jak. od przodu nie ma jak od strony lampy nie ma jak od dołu też nic nie czuć...odkręciłem tylko jedną srubę która trzyma zamek


TYLKO VARIANT

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 420 gości