Centralny zamek

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

wisnia7800
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: sob sty 02, 2010 14:54
Lokalizacja: Zambrów

Centralny zamek

Post autor: wisnia7800 » śr sty 06, 2010 23:58

umie problem polega na tym że jak kupiłem auto to wszystko wporządku chodziło i pompka sie spaliła to kupiłem nastepno i zamontowalem no i po tygodniu sie spaliła no w zime nie montowałem i dzisiaj chcialem zobaczyc co bedzie jak zamontuje to zamontowalem tylko ze po zamontowaniu jak otwieram drzwi to z tylu nie otwierają sie drzwi i pompka ciagle chodzi po jakis 20 sekundach sie wyłancza co może być??



Awatar użytkownika
Lukasz_mk2
Forum Master
Forum Master
Posty: 1300
Rejestracja: sob lut 17, 2007 16:47
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Lukasz_mk2 » czw sty 07, 2010 00:09

problem jest w nieszczelności układu, pompka chodzi tak długo ponieważ nie może osiągnąć odpowiedniego ciśnienia w układzie (nieszczelność). Dlatego też się pali bo za długo pracuje. trzeba zlokalizować nieszczeność i ją "załatać"


Obrazek

boniek21
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt sty 20, 2009 07:33
Lokalizacja: slupsk

Post autor: boniek21 » czw sty 07, 2010 10:53

u mnie pompka tez tak długo pompuje ale chodzi tak już z pól roku i się nie pali,obejrz tez tylne lampy czasami podcieka tamtędy woda prosto do pompki centralnego zamka,u mnie była prawa lampa nie szczelna i tak się pożegnałem z pompka.Zdejmij lampę i obejrz uszczelkę czy nie jest przerwana albo pozaginana



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 374 gości