Chłodnica do wymiany po kolizji?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

lomnica
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: czw paź 15, 2009 18:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Chłodnica do wymiany po kolizji?

Post autor: lomnica » śr sty 06, 2010 19:24

Pytanie mam następujące.
Dziś miałem nieszczęsną kolizje i uderzyłem gościowi w tył auta. Nie będe opisywał jak doszło do kolizji bo to teraz nie ma nic do rzeczy.

Ogólnie po kolizji wyciekł cały płyn z chłodnicy. Został wgięty zderzak przedni i belka wzmacniająca zderzak. Śruby mocujące belke do obudowy chłodnicy strasznie pokaleczyły żebra chłodnicy.

Płyn wyciekł ale nie wiem czy przez to że jest chłodnica pęknięta czy też poluzował sie któryś z wężyków doprowadzających płyn do niej bo była ona przestawiona.

Po wymontowaniu chłodnicy na stół jak można sprawdzić czy jest ona cała?

Czy nawet jeśli będzie cała nie pęknieta to może ona zastać z tymi pokaleczonymi żebrami?
Ostatnio zmieniony śr sty 06, 2010 19:37 przez lomnica, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
bongo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7767
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 19:58
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Post autor: bongo » śr sty 06, 2010 19:31

lomnica pisze:Po wymontowaniu chłodnicy na stół jak można sprawdzić czy jest ona cała?
zatykasz jeden koniec,a w drugi podłączasz np.wąż z wodą lub kompresor z powietrzem.



wypity
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 140
Rejestracja: pn lip 20, 2009 09:50
Lokalizacja: Toruń

Post autor: wypity » śr sty 06, 2010 19:40

Czy nawet jeśli będzie cała nie pęknieta to może ona zastać z tymi pokaleczonymi żebrami?
jezeli sa tylko pokaleczone to nie ma problemu mozna zalozyc, ale lepiej sprawdz czy czasem sie nie rozszczelinla ;) tak jak kolega wyzej napisal


Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 299 gości