"zamek centralny w MK4"

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Piecia189
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: ndz lip 15, 2007 22:44
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

"zamek centralny w MK4"

Post autor: Piecia189 » pt sty 01, 2010 16:20

witam
mam mały problemik z centralnym zamkiem w golfie 4, mianowicie chodzi o to że auto ma fabryczny zamek z podwójnym ryglowaniem, postanowiłem założyć sobie alarm do niego i nie wiem gdzie wpiąć się z zamkiem, w opisie alarmu napisane było żeby się wpiąć w przwody pod przyciskiem zamykania i otwierania zamka na drzwiach kierowcy, ale kolory przewodów już nie pasowały i zasadniczo udało mi się znaleźć jedynie otwieranie i to tylko wtedy gdy drzwi są otwarte bo w momencie kiedy zamknę je kluczykiem zamek się zamyka dwa razy i wtedy już z pilota nie da rady ich otworzyć...może ktoś miał podobny problem i wie gdzie się wpiąć, może pod sterownik w drzwich kierowcy tylko w jakie przewody i jak obejść podwójne ryglowanie??? :kac:



greg

Post autor: greg » pt sty 01, 2010 16:30

wpinasz się w przewody pomiędzy silniczkiem szyby a zamkiem kierowcy



Awatar użytkownika
Piecia189
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: ndz lip 15, 2007 22:44
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Piecia189 » wt sty 05, 2010 22:58

greg pisze:wpinasz się w przewody pomiędzy silniczkiem szyby a zamkiem kierowcy
tam też próbowałem się podłączyć, ale jak pisałem wyżej działa tylko otwieranie i to tylko do momentu aż nie przekręcę kluczykiem , wtedy zamek podwójnie się zamyka i koniec, może wiesz w jakie przewody się wpiąć, konkretnie w jakie kolory, i czy ma znaczenie czasu zamka 0,7 lub 3,5 sekundy??



greg

Post autor: greg » wt sty 05, 2010 23:21

o ile pamietam to kabel żółto/zielony i żółto/niebieski idący od zamka



Awatar użytkownika
Piecia189
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: ndz lip 15, 2007 22:44
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Piecia189 » śr sty 06, 2010 08:58

greg pisze:o ile pamietam to kabel żółto/zielony i żółto/niebieski idący od zamka
tylko tam nie ma takich a jedyny co działa z tym otwieraniem to żółty :(



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 489 gości