Zwarcie MK2

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Bastek600v
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: śr mar 01, 2006 18:28
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Zwarcie MK2

Post autor: Bastek600v » pn mar 06, 2006 21:23

Witam.Mam zwarcie na przekazniku nr 67 (niebieski).Nie moge uruchomić samochodu.Dowiedziałem się że ten przekażnik jest od pompy paliwa i prawdopodobnie zaciera mi się pompa.Wymieniłem pompę ale nic nie pomogło.Proszę o pomoc.Mam MK 2 1.8 RP.



szymo1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 94
Rejestracja: wt sty 03, 2006 16:37
Lokalizacja: Świerkol

Post autor: szymo1 » wt mar 07, 2006 22:05

Co rozumiesz poprzez pojęcie zwarcie?. Pali się jakis bezpiecznik czy coś niepokojącego wydobywa się z niego?
Jeśli pompa nie pracuje podłącz narazie osobne zasilanie do niej bezpośrednio pod akum (najlepiej przez jakiś bezpiecznik) i zobacz czy silnik zapali.



Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » wt mar 07, 2006 22:32

być może to wina samego przekażnika(skoro nowa pompa zachowuje się tak samo), tak jak pisze szymo1 podepni pompę bezpośrednio do aku i zobacz co się dzieje


:-k ...

art100
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: ndz kwie 24, 2005 10:18

Re: Zwarcie MK2

Post autor: art100 » śr mar 08, 2006 20:52

Bastek600v pisze:Witam.Mam zwarcie na przekazniku nr 67 (niebieski).Nie moge uruchomić samochodu.Dowiedziałem się że ten przekażnik jest od pompy paliwa i prawdopodobnie zaciera mi się pompa.Wymieniłem pompę ale nic nie pomogło.Proszę o pomoc.Mam MK 2 1.8 RP.
A czy nie prościej było podpiąć nowy przekaźnik? Jak podejrzewam masz odgłos terkotania na tym przekaźniku. Jeśli tak jest wydaje mi się że problem leży w kasecie, masz jakieś zetlałe styki. Miałem ten sam problem i to było przyczyną i dodatkowo walnięty wtrysk. Jeśli przy przekręcaniu stacyjki słyszysz szum silniczka krokowego i pompy z tyłu to na 100% nie pompa.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 318 gości