Lusterko fotochrom

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Zioolko00
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: sob mar 21, 2009 01:22
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kontakt:

Post autor: Zioolko00 » ndz lis 15, 2009 12:35

hehe tez byn chcial wiedziec :P ja mam przyciemnione szyby... i nie zaobserwowalem zeby lustrerko sie sciemnialo... ale ponoc przy wrzoceniu wstecznego sie rozjasnia bo tak to jest zrobione rowniez tego nie zaobserwowalem :PP a czujnik deszczu dziala ok i spryski do lamp zalozylem i tez dzialaja :) pozdro



Awatar użytkownika
cinek2004
"
Posty: 1795
Rejestracja: pn cze 04, 2007 08:01
Lokalizacja: Warszawa - WB

Post autor: cinek2004 » pn lis 16, 2009 18:30

Zioolko00 pisze:czujnik deszczu dziala ok i spryski do lamp zalozylem i tez dzialaja
na jakim przekazniku ?



Awatar użytkownika
Zioolko00
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: sob mar 21, 2009 01:22
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kontakt:

Post autor: Zioolko00 » pn lis 16, 2009 18:33

ja juz mialem lusterko fotochrom wiec przekaznika nie musialem wymieniac bo juz byl 192 a taki jest potrzebny do zalozenia spryskiwaczy jak ktos nie ma fotochroa ani spryskow to ma przekaznik chyba 137 albo 138 juz nie pamietam... w kazdym razie ja go nie musialem wymieniac tylko wiazke robilem do spryskow :)



varth
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: sob paź 17, 2009 15:02

Post autor: varth » sob sty 02, 2010 22:26

Czy jeśli nie potrzebne mi jest rozjaśnianie podczas cofania to nie muszę podłączać sygnału od wstecznego? To samo z czujnikiem deszczu - po prostu go nie podłączać czy też coś trzeba zrobić?

Czy wymagane przewody są fabrycznie podprowadzone do miejsca, w którym podpinamy lusterko, czy też trzeba je pociągnąć samemu? Jest tam jakaś zaślepka (tradycyjne lusterko jest chyba przyklejone do szyby)?

Czy do mk4 pasują lusterka z z innych vw (domyślam się, że z bory bez problemu, ale czy np. z passata - http://www.allegro.pl/item861609597_vw_ ... chrom.html ?)?

W nawiązaniu do postu kolegi wyżej - czy trzeba zmieniać przekaźnik?
Ostatnio zmieniony sob sty 02, 2010 22:27 przez varth, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Oli
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 725
Rejestracja: pt wrz 09, 2005 22:02
Lokalizacja: Hajnówka
Kontakt:

Post autor: Oli » czw sty 07, 2010 19:29

jakiś czas temu zamontowałem lusterko od audi. Dla zainteresowanych powiem, że mocowanie jest P&P jak ktoś nie ma czujnika deszczu Obrazek :okej:


[b]148KM/326Nm[/b]

maly lili boy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: pn gru 10, 2007 23:25
Lokalizacja: ruciane nida

Post autor: maly lili boy » sob lut 13, 2010 11:36

Koledzy mam problem.
W borewiczu mialem wymieniana przednia szybe jeszcze przez poprzedniego wlasciciela. Na obecnej szybie mam zamontowane lusterko fotochrom (uchwyt zostal przelozony ze starej szyby) ale nie podlaczone.
Brak jest tej rureczki idacej do podsufitki (otwor jest w podsufitce) i wiazki.
Jest wtyczka w lusterku.

Gdzie sie podlacze ta wiazke?

Dzieki z gory za porady



greg

Post autor: greg » sob lut 13, 2010 19:47

maly lili boy pisze:Brak jest tej rureczki idacej do podsufitki (otwor jest w podsufitce) i wiazki.
Jest wtyczka w lusterku.
odchylić podsufitkę i sprawdzić czy jest kabel



maly lili boy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: pn gru 10, 2007 23:25
Lokalizacja: ruciane nida

Post autor: maly lili boy » ndz lut 21, 2010 14:04

Wlasnie sprawdzilem. Sciagnalem lampke z podsufitki i sa tylko przewody do lampki.
Pogrzebalem czy przypadkiem nie jest schowana wiazka i nie ma jej.
Koledzy wiem ze do podlaczenia potrzeba 3 przewody ale lusterko jest na 6 pinow.
wiadomo + wezme z lampki. masa i sygnal ze wstecznego tylko gdzie go namierzyc?? :food:
ktory to przewod?? greg napisal ze nad wtyczka pomaranczowa ale nie znalazlem u siebie wiec prosze o pomoc :kac:
Ostatnio zmieniony pn lut 22, 2010 16:38 przez maly lili boy, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Kocioł DCG
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 275
Rejestracja: pn mar 13, 2006 00:07
Lokalizacja: Ålgård

Post autor: Kocioł DCG » pn mar 01, 2010 15:20

a ja mam taki problem, że lusterko fotochromowe nie działa jak należy, tzn tylko pewna część jego popwierzchni się ściemnia (środek oraz prawa strona) a reszta zostaje jasna. Widac przy tym wyraźną granicę między jasnym a ciemnym. Lusterko do wymiany?



greg

Post autor: greg » pn mar 01, 2010 16:30

Kocioł DCG pisze:Lusterko do wymiany?
raczej tak



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 232 gości