sprzeglo

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

sebuson
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: pt lut 27, 2009 08:52
Lokalizacja: sosnowiec
Kontakt:

sprzeglo

Post autor: sebuson » czw gru 31, 2009 10:15

wymienilem linke sprzegla golf 3 gti 2.0 8v 95r mam pytanie czy jest jakis specjalny sposob wymiany tej linki bo tam jest takie zabezpieczenie biale i jeden mechanik mowi zeby je sciagnac przekrecic taka tuleje wcisnac sprzeglo i spowrotem zalozyc zabezpieczenie a inny ze jak wlozylem nic nie ruszac ino jezdzic spzreglo dziala dobrze tylko nie wiem co z tym zabezpieczeniem



Awatar użytkownika
Dejv
Red&Black
Red&Black
Posty: 189
Rejestracja: ndz lis 23, 2008 17:35
Lokalizacja: Szczecin/Bunde DE
Kontakt:

Post autor: Dejv » czw gru 31, 2009 10:29

Przed założeniem linki powinna być ściągnięta tą biała opaska po założeniu można je zdjąć nacisnąć raz pedał sprzęgła i samo regulator powinien zaskoczyć. Miałem u siebie podobny problem z tym, że linka była zakładana bez ściągniętej opaski i samo regulator nie chciał się ustawić.



sebuson
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: pt lut 27, 2009 08:52
Lokalizacja: sosnowiec
Kontakt:

Post autor: sebuson » czw gru 31, 2009 10:50

tak wlasnie zrobil mechanik wczesniej i zepsyl mi 2 linki bo samo regulator nie chcial sp[owrotem zaskoczyc a teraz bylem u innego i powiedzial mi ze sie tego bialego zabezpieczenia nie sciaga i zgupialem:)

[ Dodano: 31 Gru 2009 09:52 ]
dodam ze na forum sa rozne wypowiedzi jedni pisza ze sciagnac inni ze nie i byc tu czlowieku madry



Awatar użytkownika
Mavrick
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2064
Rejestracja: pn lis 19, 2007 22:46
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mavrick » czw gru 31, 2009 11:44

Obowiazkowo trzeba zdjac ten plastik zabezpieczjacy. na 90% obie poprzednie linki sa sprawne...czasem trzeba jej pomoc i na sile rozciagnac samoregulator...mialem to samo co sie rozlozyla i zablokowala to po kilku wcisnieciach sprzegla znow sie linka skladala. Pomoglo dopiero to o czym pisalem na poczatku (do tej pory smiga:)).



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: lukasz0320 i 434 gości