1.6 2e+lpg.strsznie szarpie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

opixx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sob paź 17, 2009 11:42
Lokalizacja: Bieszczady

1.6 2e+lpg.strsznie szarpie

Post autor: opixx » czw gru 31, 2009 08:48

Od kilku dni mam problem z golfikiem.po przejechaniu około 10 kilometrów zaczyna mi szarpać całym autem.na wysokich obrotach wszystko jest OK ale jak zejde na 2000 obrotów to jechać sie nie da.chwilami auto wpada i takie drgania że mało buda sie nie rozleci.dzieje sie to tylko na gazie.nie działa mi wtedy chyba jeden baniak.czy to wina elektryki?



Awatar użytkownika
borys1990
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: śr gru 30, 2009 20:47
Lokalizacja: Łosice
Kontakt:

Post autor: borys1990 » czw gru 31, 2009 09:57

skoro dzieje sie tak tylkko na gazie to warto sprawdzic parownik u dolu ma taka plastikowa srobke, nagrzes silnik i ja wykręc zbieraja sie tam ryzne substancje wyglada to jak miud i jest takie gestawe, jezeli to juz wyplynie to wkrec srobe z powrotem i sprawdz czy jest poprawa, a i to moze byc jeszcze filterek od gazu jest gdzies pod maska w metalowej obudowie taki baniaczek po przewodach gazowych powinienes znalesc, przy rozkrecani ulotni sie troche gazu ale to nic zaworki zamkna doplyw, i sprawdz ten filter jesli bedzie taki metaliczny pylek to nalezy go wymienic nie duzy koszt ok 2zl u siebie wymienialem...



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 458 gości