GOLF IV 1.4 16V przerywa.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

grigor77
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pn lis 07, 2005 20:24
Lokalizacja: wadowice
Kontakt:

GOLF IV 1.4 16V przerywa.

Post autor: grigor77 » wt mar 07, 2006 16:24

Witam.
Chciałem prosic o pomoc forumowicze.Pare dni temu mój golfik zaczał przerywac mniej wiecej od 2000 obr.i w miare przyspieszania te przerywania ustaja,na pełnym gazie nieodczuwalne.Niedawno wymieniłem swiece ale kable zostały stare.Podpiałem go nawet z kolega do kompa i nic zadnych błedów nie ma,przepustnica jest ok wtryski tez itd.
Moze to filtr paliwa bo zaczeło sie to dziac po zatankowaniu,dosłownie po paruset metrach,choc
dzis nalałem ponownie(98:)) to dalej to samo.Zdarzyło mi sie to kiedys przez wakacje ale potem ustało, a teraz znowu powiedziałbym ze bardziej niż wtedy.Co to moze byc ??Czy te kable od swiec??Czy filtr czy cos innego...??



Awatar użytkownika
ksionc
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 404
Rejestracja: wt paź 04, 2005 13:45
Lokalizacja: Białystok,Bielsk Podlaski
Kontakt:

Post autor: ksionc » śr mar 08, 2006 02:12

mozliwe ze to przewody, jezeli nie chcesz wymieniac to podjedz do elektryka on pomierzy co trzeba i bedziesz wiedzial czy so do wymiany czy ok.


Mody mode on in one point najn ti di aj endzajn

Awatar użytkownika
regitmc
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 735
Rejestracja: pt lis 11, 2005 16:18
Lokalizacja: NYsa
Kontakt:

Post autor: regitmc » czw mar 09, 2006 12:29

Standardowy problem i standardowa odpowiedź, rozwiązań może być wiele, tak jak samych przyczyn. Po pierwsze przewody, może mają gdzieś przebicie. Po drugie, świece, pisałeś że wymieniałeś, ale może mają za dużą szczeline iskrową. Po trzecie, filtr paliwa, może być zanieczyszczony naszą cudowną polską benzynką z domieszkami wszystkiego co było aktualnie pod ręką. Po czwarte, przepustnica, może być zanieczyszczona a nie zawsze komp to wykaże. Po piąte, sondy lambda, mogą być uszkodzone, ale tu komp to powienien wykazać, chyba że usterka jest krótkotrwała i chwilowa.


[b] >>> www.4tun.vel.pl <<< [/b]
[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1114182#1114182][b] >>> MkIV by regitmc <<< [/b][/url]

Awatar użytkownika
ksionc
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 404
Rejestracja: wt paź 04, 2005 13:45
Lokalizacja: Białystok,Bielsk Podlaski
Kontakt:

Post autor: ksionc » czw mar 09, 2006 20:48

regitmc napisal pokazna liste mozliwych przyczyn wiec nie pozostaje nic innego jak zaczynac sprawdzac/wymieniac osprzet ktory jest najmniej kosztowny.


Mody mode on in one point najn ti di aj endzajn

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 262 gości