Seria pytań odnośnie dodatków

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

parzol
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: śr gru 09, 2009 21:15
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Seria pytań odnośnie dodatków

Post autor: parzol » śr gru 30, 2009 15:03

Witam ponownie!

Mam kilka pytań w związku z moim GOLFem III 5D wersja "JOKER".

1. Czy te głośniki: link można do mojego auta włożyć bez problemu? Chodzi mi o to czy jak zdejmę maskownicę (teraz auto u mechanika to nie sprawdze, a chce coś kupić) to tylko podpinam pod wiązkę jakąś wtyczką, przykręcam głośnik, zakładam atrape i koniec? Czy też niekoniecznie będę miał tam instalację? Wiem, że w Oplu Corsie cała instalacja niezależnie od wersji wyposażeniowej była zrobiona, ale nie wiem jak to jest w VW.

2. Jak z instalacją tego: link? Czy będzie do mojej wersji pasować? Nie umiem znaleźć zdjęcia w necie jak to wygląda po założeniu. Macie jakieś może w archiwach domowych?

3. Czy do GOLFa 3 był wogóle fabryczny podłokietnik z przodu jako wyposażenie dodatkowe? Chodzi mi jedynie o oryginalne rozwiązanie VW.

4. W moim aucie niestety poprzedni właściciel nie zamówił przy kupnie elektrycznych szyb :grrr: Bardzo mi na nich zależy. Przerabiał to ktoś? Co trzeba dokładnie dokupić? Jakie to koszta? Ile może wynieść montaż? Sam się za to wolę nie brać bo jeszcze coś popsuję :jezor: Czy wystarczy kupić to: zestaw i przyciski do konsoli (tył) oraz przednie czy coś jeszcze? Nie wiem jak oryginalnie (a tylko taka wersja mnie interesuje) wygląda i GDZIE JEST przycisk do przednich szyb u kierowcy. Nie wymaga to przypadkiem zmiany rączki drzwi? Czy na tył trzeba przeciągać jakieś kable? Dużo rozbierania plastików?


Uff. Koniec pytań! Dzięki z góry za wszelkie rady i odpowiedzi! Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony śr gru 30, 2009 15:04 przez parzol, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
NIONIO
VW- LOVE
VW- LOVE
Posty: 342
Rejestracja: pn gru 17, 2007 00:48
Lokalizacja: zielona i ładna

Re: Seria pytań odnośnie dodatków

Post autor: NIONIO » śr gru 30, 2009 15:15

jezeli chodzi o glosniki to napewno beda pasowac. a jezeli chodzi o instalacje to jezeli z przodu masz miejsce na glosniki( drzwi) to instalacja napewno powina byc, chyba ze jakis super spec ztwierdzil ze mu to nie potrzebne i ja wyjoł to nie bedziesz miał. a co do podstawki na napoje to napewno pasuje . chyba ze masz box na kasety to musisz wyjac i to wlozyc. i bedzie git. co do szyb sie nie wypowiadam bo nie wiem wiec ktos inny niech sie wypowie .



parzol
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: śr gru 09, 2009 21:15
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Post autor: parzol » śr gru 30, 2009 16:57

Czyli są maskownice = powinna być instalacja. Ok. Rozumiem.

Te podstawki na napoje ciężko się montuje? One rzeczywiście były tylko na rynek USA?


EDIT:

To jest to?

Obrazek
Ostatnio zmieniony śr gru 30, 2009 17:07 przez parzol, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » śr gru 30, 2009 17:48

parzol pisze:Te podstawki na napoje ciężko się montuje?
nie ale musisz wyciąc trochę plastyku w konsoli żeby je włożyć, jest o tym gdzieś na forum porada poszukaj sobie. O szybach elektrycznych wszystko znajdziesz użyj szykajki u dołu strony.
Podłokietnika nie było w oryginale, możesz założyć jakiś uniwersalny ale jak dla mnie to straszny badziew i przeszkadza w aucie bo łokiec o niego wadzi, ciężko zaciągnąc wygodnie ręczny zmieniac biegi i okropnie wygląda.
Ostatnio zmieniony śr gru 30, 2009 17:49 przez Paweł Marek, łącznie zmieniany 1 raz.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 349 gości