szyby skacza :) ... zamykaja sie i otwieraja ale skokami

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
eXtra69
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 78
Rejestracja: ndz lis 29, 2009 18:43
Lokalizacja: Lędziny
Kontakt:

szyby skacza :) ... zamykaja sie i otwieraja ale skokami

Post autor: eXtra69 » sob gru 26, 2009 18:14

witam ... no mam problem z elektryka szyb, zamontowałem ... i działają ale nie tak jak bym chciał ... zamykają i otwierają się skokami. Czasami chwyci i po naciśnięciu w dól otwierają się do samego dołu. Miał ktoś taki problem ?? w czym grzebać ?? szukajka szukałem ale kurde nie ma dokładnie tego mojego problemu ...
Ostatnio zmieniony sob gru 26, 2009 18:17 przez eXtra69, łącznie zmieniany 1 raz.



enesen
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 297
Rejestracja: ndz maja 31, 2009 15:35
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: enesen » sob gru 26, 2009 19:02




Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: szyby skacza :) ... zamykaja sie i otwieraja ale skokam

Post autor: Haki » sob gru 26, 2009 19:08

eXtra69 pisze:witam ... no mam problem z elektryka szyb, zamontowałem ... i działają ale nie tak jak bym chciał ... zamykają i otwierają się skokami. Czasami chwyci i po naciśnięciu w dól otwierają się do samego dołu. Miał ktoś taki problem ?? w czym grzebać ?? szukajka szukałem ale kurde nie ma dokładnie tego mojego problemu ...
U mnie a dokładnie w MK3 ojca pomogło zrobienie - naprawa przewodów - idących pod gumowym łącznikiem w drzwiach. Odkręć i popatrz czy przewody się nie poprzecierały itp..


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

Awatar użytkownika
eXtra69
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 78
Rejestracja: ndz lis 29, 2009 18:43
Lokalizacja: Lędziny
Kontakt:

Post autor: eXtra69 » sob gru 26, 2009 19:13

no tak ... znow to samo ... oki sorry ... posługiwałem sie tym przy wyciaganieu starych mechanizmow ... widze ze czeka mnie czesc z tego co robiłem przez 2 dni ....znow to trzeba wyciagac ... :( no coz ktoregos pieknego weekendu to zrobie ...
Ostatnio zmieniony sob gru 26, 2009 19:14 przez eXtra69, łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 139 gości