Woda w aucie POMOCY !!!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
DrLupus
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 234
Rejestracja: pn gru 26, 2005 09:27
Lokalizacja: Mielec

Post autor: DrLupus » pt gru 25, 2009 23:16

Co do lokalizacji przecieku to trudna sprawa i stawiam raczej na rdzę. Trzeba się na spokojnie zastanowić którędy wody opadowe ściekają po aucie i podążyć tą ścieżką. Być może rozebrałbym podszybie (plastikowe) i tam zaglądnął, dlatego, że lubią się tam zbierać liście, igliwie i inne dziadostwo, które mokre nigdy nie wysycha.
Co do uszczelniania to zamiast silikonu polecam masę klejąco uszczelniającą np.Boll. U mnie rewelacyjnie sprawdziła się przy uszczelnianiu bagażnika. Nawiasem mówiąc wodę w bagażniku miałem tam gdzie jest koło dojazdowe, a dostawała się do środka przez łączenie blach nad lewą tylną lampą i spływała po ściankach. Podobnie może być w tym przypadku - przeciek niekoniecznie musi być w pobliżu...


W 2010 założę sobie elektryczne szyby...

evil666
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 268
Rejestracja: śr wrz 23, 2009 22:57
Lokalizacja: Racibórz/Opole

Post autor: evil666 » sob gru 26, 2009 00:18

sprawdź czy masz jeszcze korek w nadkolu przednim, bo mi sie wydaje że tam jest problem. jeśli korek jest to może jest dziurawy lub na nim jest nie szczelność. najlepiej to sprawdzisz jak wjedziesz od strony kierowcy do kałuży ;) tylko nie wjeżdżaj to zbyt dużej :P bo jeszcze cie całego zaleje :P


jeśli ci pomogę nie zapomnij o kliknięciu w "pomógł" ;)

kristoffer0056
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: ndz gru 27, 2009 10:17
Lokalizacja: LUBUSKIE

Post autor: kristoffer0056 » ndz gru 27, 2009 10:41

Witam.u mnie wystepował taki sam problem z mokrą skrzynką bezpiecznikową,pomogło uszczelnienie przelotu linki od podnoszenia maski silnika,przechodzi ona do kabiny pionowo bezpośrednio nad skrzynką.dodam że po próbach z wodą woda na ta linke centralnie ściekała z podszybia.teraz mam już spokój z wilgocią w aucie.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 309 gości