Problem z parowaniem szyb + śmród z nadmuchu

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

_chris_
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 50
Rejestracja: sob lis 25, 2006 00:04
Lokalizacja: Nowy Sącz

Problem z parowaniem szyb + śmród z nadmuchu

Post autor: _chris_ » czw gru 24, 2009 14:49

Witam wszystkich forumowiczów.

Otóż 3 dni temu wyciągałem zbiorniczek z płynem do spryskiwaczy i nie wiem czy to ma coś wspólnego z tym ale po założeniu i kilkukrotnym spryskaniu szyb szyby zaczęły parować od środka i z nadmuchu przy ciepłym powietrzu zaczął się wydobywać smród tak jakby się jakieś kable/elektryka paliła. Filtr kabinowy nowy tam od góry jest czysto, sucho nic tam się nie dostało.

Szyby parują w momencie jak włączę ogrzewanie. Jak jest wyłączone to nie widać jakiegoś nadmiernego parowania szyb. Ma ktoś może jakiś pomysł co to może być, co sprawdzić albo miał ktoś taki przypadek? W najgorszym wypadku może to być nagrzewnica ale jak to sprawdzić żeby niepotrzebnie nie robić sobie tyle kłopotów.

Ciepłe powietrze wieje z tymże nie jest takie gorące ale to już może być subiektywna moja opinia.

A jeśli nagrzewnica to do wymiany trzeba ściągać całą dechę? Czy może da się jak w MK2 bez ściagania? A jeśli trzeba to może jakieś porady:)


A poza tym to Wesołych Spokojnych i Radosnych Świąt dla wszystkich forumowiczów:)



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » czw gru 24, 2009 15:13

jeżeli nie nalałeś płynu ze spryskiwacza do wlotu powietrza do kabiny to nagrzewnica do wymiany. A o tym masz porady na forum.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 342 gości