komputer MFA

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

pavulon78
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 216
Rejestracja: pn lis 03, 2008 22:42
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: pavulon78 » pn gru 21, 2009 12:07

mishonia pisze:[ Dodano: Nie Gru 20, 2009 19:29 ]
mishonia pisze:Panowie, Golf 1999, 1.8 benzyna 20V, automat. skrzynka, czy mam komputer pokładowy? - bowiem wyświetlacz pokazuje wyłącznie ikonkę braku paliwa (góra) a dół to podświetlony stan wrzuconego biegu. Środek pusty!. Przy okazji nie działa podświetlenie climatronic - czy to jest jakaś połączona awaria? Wczoraj kupiłem to czerwone cacko. Podpowiedzcie plz
A co na to poprzedni właściciel?Rozmawiałeś z nim o tym?
Ech, poprzedni właściciel umarł był, a auto sprzedawał jego syn, który podobnie jak ja widział Golfa drugi raz w zyciu :([/quote]

A z kim podpisałes umowę skoro własciciel umarł? Syn miał już sądowe potwierdzenie przyjęcie tego golfa w spadku?



greg

Post autor: greg » pn gru 21, 2009 16:51

mishonia, piszesz wiele postó - pytanie źle skonstruwane - ze nie dostaniesz od nikogo prawidłowej odpowiedzi. Co ma climatronic do nawigacji? Wg mnie nic. Daj fotkę co wyświetla climatronic, daj fotkę co wyświetla fis i o co ci wreszcie chodzi.



mishonia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: ndz gru 20, 2009 20:05
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: mishonia » wt gru 22, 2009 17:29

pavulon78 pisze: A z kim podpisałes umowę skoro własciciel umarł? Syn miał już sądowe potwierdzenie przyjęcie tego golfa w spadku?
a z autosalonem :)

[ Dodano: 22 Gru 2009 16:32 ]
greg pisze:mishonia, piszesz wiele postó - pytanie źle skonstruwane - ze nie dostaniesz od nikogo prawidłowej odpowiedzi. Co ma climatronic do nawigacji? Wg mnie nic. Daj fotkę co wyświetla climatronic, daj fotkę co wyświetla fis i o co ci wreszcie chodzi.
ok, jak się ociepli zrobię foty! pozdrawiam


to mój pierwszy VW!
Mk4 1.8 20V 125 KM, automat

greg

Post autor: greg » wt gru 22, 2009 21:48

no to czekam na fotki - wtedy możemy pomóc - bo będzie wiadomo w czym problem



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 223 gości