ZAmarzla woda w układzie chłodzenia POMOCY!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
KrystO
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 148
Rejestracja: pt gru 26, 2008 13:08
Lokalizacja: LCH

Post autor: KrystO » pt gru 18, 2009 17:44

Chłodnica po takim mrozie to pójdzie ale na złom!!!



Arkadiusz83
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sob gru 19, 2009 17:51
Lokalizacja: Końskie
Kontakt:

Post autor: Arkadiusz83 » sob gru 19, 2009 17:58

Jeśli kolego chodzi o chłodnice to nalezy odpiąc wszystkie przewody od niej, sciagnac przednia atrape i polewac ja gorącą wodą i musi puscic!!!


Arek83

Isiaczek13
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: śr sie 19, 2009 10:07
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Isiaczek13 » śr sty 06, 2010 13:49

A jeżeli chodzi o mojego Golfika to już załatwione :grin: Z braku laku i garażu zadzwoniłam do znajomego mechanika który ściągnął auto na lawecie do warsztatu. Okazało się <na moje szczęście>,że strzelił tylko brok wodny w siniku, co prawda facet zaczął coś ściemniać i krzyknął mi za tę 'przyjemność' 350 zł, ale uwierzcie, że byłam już w takiej desperacji, że nawet nie miałam ochoty się z nim kłócić... :blush: W każdym razie wszystko dobrze się skończyło tylko troche sobie pluje w brode o ta kase :(

Pzdr. Isia


<b>Arkadiusz83</b> Jak już to nie kolego tylko koleżanko :crazy:



Awatar użytkownika
VWyznawca
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 128
Rejestracja: sob maja 02, 2009 12:02
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: VWyznawca » śr sty 06, 2010 14:03

Ja zrobiłem zupełnie co innego.
Odpaliłem samochód pojechałem do Legionowa, w chwilę później zagotowała się woda z pod maski zaczęła buchać para, otworzyłem maskę i - ręką owiniętą w ręcznik - otworzyłem zbiornik wyrównawczy. Buchnęło, woda zaczęła wylatywać , ludzie zaczęli się na mnie patrzeć jakby się auta zapaliło.
Jak już wszystko wyparowało, wlałem 10 litrów Petrygo, ale baaaardzo pomału. Jak już temperatura spadła zacząłem lać więcej.

W ten sposób to załatwiłem i nigdy, powtarzam nigdy nie róbcie czegoś tak kretyńskiego jak ja!!! :P


Zostało nie wiele, żeby móc znowu bujać się Golfem VR6. Podnośniki z tyłu, światła, nagrzewnica.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 220 gości