problem z chlodnica

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

rafixxx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: pn sty 28, 2008 16:51
Lokalizacja: Legnica

problem z chlodnica

Post autor: rafixxx » sob gru 19, 2009 14:16

problem polega na tym ze strasznie grzala mi sie woda podczas jazdy gdy tylko stawalem bylo ok teperatura spadala na forum padlo slowo termostat wiec kupilem tremostat zaczelem rozkrecac auto gdy zobaczylem ze chlodnica jest dziurawa wiec ja wymienilem alalem plynem przjechalem okolo 200km i bylo ok bez wymian6ytermostatu i tu nagle znow sie zaczal grzac ;/ w dodatku chlodnica jest zimna ?? co moze byc przyczyna



Awatar użytkownika
flatron316
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 868
Rejestracja: sob cze 18, 2005 19:34
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

Post autor: flatron316 » sob gru 19, 2009 14:18

jak chłodnica zimna a silnik przegrzany to termostat nie otwiera .
Tylko napisz co to znaczy "strasznie grzać" dla ciebie?



rafixxx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: pn sty 28, 2008 16:51
Lokalizacja: Legnica

Post autor: rafixxx » sob gru 19, 2009 14:20

110*-120*



Awatar użytkownika
j_a_r_o_o_o
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 221
Rejestracja: pt gru 21, 2007 21:48
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: problem z chlodnica

Post autor: j_a_r_o_o_o » sob gru 19, 2009 14:23

rafixxx pisze:problem polega na tym ze strasznie grzala mi sie woda podczas jazdy gdy tylko stawalem bylo ok teperatura spadala na forum padlo slowo termostat wiec kupilem tremostat zaczelem rozkrecac auto gdy zobaczylem ze chlodnica jest dziurawa wiec ja wymienilem alalem plynem przjechalem okolo 200km i bylo ok bez wymian6ytermostatu i tu nagle znow sie zaczal grzac ;/ w dodatku chlodnica jest zimna ?? co moze byc przyczyna
Kolego najpierw to ja Ci proponuje napisz to jeszcze raz, ale uzywajac interpunkcji. Bo ja nic z tego nie kumam. Powaznie, dobra rada :panna:


Fiat 126p - prawie jak Ferrari,
G.Rasiak - prawie jak piłkarz,
Real M., ManU, Inter - prawie jak Juventus!
Obrazek

rafixxx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: pn sty 28, 2008 16:51
Lokalizacja: Legnica

Post autor: rafixxx » sob gru 19, 2009 14:27

problem polega na tym ze strasznie grzala mi sie woda podczas jazdy, gdy tylko stawalem bylo ok teperatura spadala. Na forum padlo slowo termostat wiec kupilem tremostat ,zaczelem rozkrecac auto gdy zobaczylem ze chlodnica jest dziurawa wymienilem ja zalalem plynem przjechalem okolo 200km bylo ok bez wymiany termostatu i tu nagle znow sie zaczal grzac ;/ w dodatku chlodnica jest zimna ?? co moze byc przyczyna



Awatar użytkownika
flatron316
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 868
Rejestracja: sob cze 18, 2005 19:34
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

Post autor: flatron316 » sob gru 19, 2009 14:30

rafixxx pisze:110*-120*
No to dużo-wymieniaj termostat



Awatar użytkownika
j_a_r_o_o_o
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 221
Rejestracja: pt gru 21, 2007 21:48
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: j_a_r_o_o_o » sob gru 19, 2009 15:27

rafixxx pisze:problem polega na tym ze strasznie grzala mi sie woda podczas jazdy, gdy tylko stawalem bylo ok teperatura spadala. Na forum padlo slowo termostat wiec kupilem tremostat ,zaczelem rozkrecac auto gdy zobaczylem ze chlodnica jest dziurawa wymienilem ja zalalem plynem przjechalem okolo 200km bylo ok bez wymiany termostatu i tu nagle znow sie zaczal grzac ;/ w dodatku chlodnica jest zimna ?? co moze byc przyczyna
Wymieniaj termostat. Po prostu kupiles wadliwy. Czesto tak bywa, ze zanim trafisz na dobry to kilka razy polecisz do sklepu. Do dziela


Fiat 126p - prawie jak Ferrari,
G.Rasiak - prawie jak piłkarz,
Real M., ManU, Inter - prawie jak Juventus!
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 456 gości