jak zimny gaśnie na paliwe i gazie co jest?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Mariuszj324
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: wt mar 31, 2009 12:19
Lokalizacja: ugana

jak zimny gaśnie na paliwe i gazie co jest?

Post autor: Mariuszj324 » czw gru 17, 2009 08:51

Koledzy mam taki problem mój glofik III 1.4 z rana jak go odpalam to gaśnie na paliwie i na gazie nie wiem co jest a jak sie tylko rozgrzeje to chodzi ładnie na tym i na tym co to może być A piszę do was z tym problemem bo trzymam go na dworzu i jak rano jade do pracy to chce żeby sie nagrzał a on gasnie i lipa musze siedziec z 5 minut az sie nagrzeje co to może być? :chytry:



krzysztoftiger
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pt gru 18, 2009 21:12
Lokalizacja: POLSKA

Post autor: krzysztoftiger » pt gru 18, 2009 21:28

Potocznie mówiąc piekarnik od gazu to powoduje i tu tkwi problem jedź na benzynie jak się zagrzeje to wtedy na gaz przełącz...............



Awatar użytkownika
hard87
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 318
Rejestracja: sob lis 21, 2009 21:00
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

jak zimny gaśnie na paliwe i gazie co jest?

Post autor: hard87 » pt gru 18, 2009 23:46

witaj ja tez miałem taki problem tylko ze przy MK3 1.6 rozumiem ze na biegu jałowym gaslnie, wiesz sprawdz silniczek krokowy od biegu jałowego mi go mechanik przeczyscil i jak narazie pali na dotyk gdy byl zanieczyszczony auto na luzie gaslo odpalalo (zimny) za 4 razem same problemy ja tylko radze bo mialem podobny problem. P0zdro
Ostatnio zmieniony pt gru 18, 2009 23:48 przez hard87, łącznie zmieniany 1 raz.



Mariuszj324
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: wt mar 31, 2009 12:19
Lokalizacja: ugana

sam

Post autor: Mariuszj324 » śr gru 30, 2009 14:09

Koledzy a mam takie pytanko sm mogę przeczyścić silniczek krokowy czy jest on skplikowany żeby się samemu do niego nie zabierać chodzi mi o to czy jak go nie pozkręce to czy nie wylecą mi z niego zadne sprężynki czy coś takiego troche majsterkuje ale jeżeli jest tak cos skąplikowanego to nie chciał bym sobie czegoś zepsuć :goof:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 344 gości