z tarczowego na bebny

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

pawelekk24
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 261
Rejestracja: czw lut 19, 2009 02:14
Lokalizacja: NGO/WWL

z tarczowego na bebny

Post autor: pawelekk24 » śr gru 16, 2009 01:38

witam czy da rady zalozyc bebny na tyl z tarcz bez zmiany belki nie dziala mi ciagle reczny irytujace to jest za naprawe tloczkow zaplace pewnie duze pieniadze bo nie mam warunkow do naprawy tloczkow a znalazlem na allegro bebny z nowymi szczekami i linkami recznego za grosze tylko kwestia tej belki czy moze zostac stara



jackyz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 471
Rejestracja: pt lip 06, 2007 23:19
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: jackyz » śr gru 16, 2009 06:38

Da rade bez problemu.Belka jest ta sama.


Jacek

mate64
Forum Master
Forum Master
Posty: 1547
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 20:30
Lokalizacja: EU

Post autor: mate64 » śr gru 16, 2009 10:36

pawelekk24 pisze:bembny z nowymi szczekami i linkami ręcznego
pawelekk24, tanio to znaczy ile? Bo musisz dokupić jeszcze czopy (mocowania), tłoczki, wszystkie sprężynki i blaszki samoregulacji no i osłony bębnów są zupełnie inne niż tarcz. No chyba ze to wszystko masz w komplecie i w dobrym stanie.


Podpis uległ awarii spróbuj później :)
Podpis uzyskał aprobatę YGD i może być umieszczany.

Awatar użytkownika
vwEmil
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 170
Rejestracja: wt lip 24, 2007 02:43
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Post autor: vwEmil » śr gru 16, 2009 11:44

ja na Twoim miejscu poświęciłbym troche czasu, kupił cztero paka, zestaw naprawczy(koło 50 zł na oba zaciski) i rozebrał na częsci pierwsze, zaciski wyczyściłw alkoholu, przesmarował i złożył.Linki jeśli czuć że trą w obudowie to też do wymiany. Ja tak zrobiłem i działa jak marzenie, co prawda nie dawno i nie wiem jak to będzie za kilkanaście tysięcy kilometrów ale wolałbym to niż bezcześcić moje gti bębnami. :okej:



Awatar użytkownika
pawelsliwka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 257
Rejestracja: czw lut 19, 2009 12:28
Lokalizacja: Biłgoraj
Kontakt:

Post autor: pawelsliwka » śr gru 16, 2009 11:44

pawelekk24, Nie załamuj się i zostaw tarcze!!!Masz tu naprawdę świetną fotoporade na której sam się wzorowałem i zrobisz sam regenerację!!! http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=232665 Ja kupiłem drugie zaciski i regenerowałem sam i ręczny igła, a jaka radość że sam zrobiłem!!!Nie poddawaj się i atakuj!!!Zestaw naprawczy na dwie str ok 43zl,jedno popołudnie i zrobione!!!Zaczniesz kupować bębny i wszystko tak jak mate64, napisał to się bardziej opłaci Ci kupić drugie zaciski po regeneracji!!! :chytry:


Wozidełko:)!
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=231521

pawelekk24
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 261
Rejestracja: czw lut 19, 2009 02:14
Lokalizacja: NGO/WWL

Post autor: pawelekk24 » czw gru 17, 2009 00:32

na allegro kupie ten zestaw naprawczy?czy ten sie nadaje http://www.allegro.pl/item849380911_rep ... f_eos.html bo u mnie beda mi kazali najpierw rozebrac i pokazac niech ktos zazuci mi linka gdzie kupic jednak sprubuje naprawic
Ostatnio zmieniony czw gru 17, 2009 00:37 przez pawelekk24, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
vwEmil
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 170
Rejestracja: wt lip 24, 2007 02:43
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Post autor: vwEmil » czw gru 17, 2009 00:58

liczy się średnica tłoczka, masz ją wytłoczoną dużymi cyframi na tłoczku. jak się polożył z tyłu auta to powinienes je widzieć. ja w swoim mk ii kożystałem dokładnie z tego zestawu.gdybys miał kłopoty z rozebraniem lub miałbys jakieś wątpliwości to pisz na gg lub priv, co do allegro odpóśc sobie bo ta sama cena jest w sklepie(przynajmniej u mnie w miescie) a za przesyłke nie płacisz. idziesz do sklepu mot i mówisz że chcesz zestaw do zacisków tył i średnica tłoczka :okej:



Awatar użytkownika
pawelsliwka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 257
Rejestracja: czw lut 19, 2009 12:28
Lokalizacja: Biłgoraj
Kontakt:

Post autor: pawelsliwka » czw gru 17, 2009 11:11

pawelekk24, Możesz po prostu wykręcić tłoczka wziąść sufmiarkę i zmierzyć 36 czy 38??? Idziesz i mówisz zestaw naprawczy tylni zacisk do vaga,rozmiar tłoczka i mają Ci dac :grin: Jak coś to pisz i pomożemy ale myślę że ta fotoporada co Ci linka dałem do niej wystarczy!!! :bigok:


Wozidełko:)!
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=231521

Awatar użytkownika
vwEmil
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 170
Rejestracja: wt lip 24, 2007 02:43
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Post autor: vwEmil » czw gru 17, 2009 11:55

ta foto porada nie przyda Ci się na wiele jeśli masz taką konstrukcje zacisku jak ja, czyli inną. tzn koszyczek w tłoczku.Razem damy rade. Srednice tłoczka masz na zacisku i widac ja bez rozbierania czego kolwiek.wpierw sobie kup to się obędzie może bez pożyczania auta żeby jechać po te holerne uszczelki :D



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 424 gości