czy taki centralny bedzie dobry?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

qtek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: sob gru 05, 2009 03:49
Lokalizacja: Gryfów Śląski

czy taki centralny bedzie dobry?

Post autor: qtek » wt gru 15, 2009 01:30




Awatar użytkownika
remiq88
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: pn maja 28, 2007 00:12
Lokalizacja: GST

Post autor: remiq88 » wt gru 15, 2009 02:07

Już w kilku samochodach zakładałem podobne centrale z Allegro i muszę przyznać, że różnią się tylko wyglądem pilotów. Reszta jest prawie zawsze taka sama, czyli Made in China :grin:
Podałeś aukcje do zestawów z pilotem i bez, więc nie bardzo wiem czy chcesz mieć zdalne sterowanie czy nie.
Tak czy inaczej spokojnie jakiś zestaw z pilotami do 100zł na Allegro znajdziesz, a cena będzie raczej zależała od wyglądu pilotów (plastikowy, metalowy, z klapką czy bez), ew. ilości kanałów, niż od ich jakości. Ogólnie jakoś sobie ten sprzęt radzi i z siłownikami oraz z zasięgiem większych problemów nie ma. Czyli można brać :bajer:


[img]http://www.symfonia.ovh.org/logo.jpg[/img]

qtek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: sob gru 05, 2009 03:49
Lokalizacja: Gryfów Śląski

Post autor: qtek » wt gru 15, 2009 02:35

ok dzieki
chodzi mi o zestaw z pilotami naawet nie zauwazylem ze dalem bez pilotow :D



Awatar użytkownika
DrLupus
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 234
Rejestracja: pn gru 26, 2005 09:27
Lokalizacja: Mielec

Post autor: DrLupus » wt gru 15, 2009 23:10

Mam zainstalowany ten z kluczykiem typu scyzoryk. Montaż bajecznie prosty, trzeba się dostać do przewodów tylko. Co do samego działania - zasięg taki sobie, działa zaledwie z kilku (max 10) metrów, ale ogólnie wystarcza i człowiek obędzie się bez gmerania kluczem w zamku. Czasem przyciśnięcie przycisku 'zamknij' nie zamyka drzwi tylko włącza funkcję 'znajdź' czyli miganie kierunków (jak awaryjne) - niektórych może to irytować, ale ja jakoś wytrzymuję :grin: Myślę, że może to być spowodowane chińską jakością mikro switch'ów. Co do kluczyka - jego wielkość sprawia, że trzeba przyzwyczaić się do specyficznego kąta pod jakim wchodzi do stacyjki np. moja zona do dziś sobie z tym nie radzi (urządzenie mam od 2007 r.). Scyzoryk za to, to konstrukcja trwała, nie wyciera się, nie pęka, materiały są ok. Trzeba tylko pamiętać o okresowym przedmuchaniu miejsca w którym składa się grot, bo lubią się tam gromadzić jakieś paprochy z kieszeni, co może troszkę zacinać cały mechanizm. Ogólna ocena jaką bym wystawił tej konstrukcji to 4,0. Główny plus takiego urządzenia to możliwość otworzenia drzwi gdy zamarzną zamki. Fajnie też wygląda choć to nie oryginał.


W 2010 założę sobie elektryczne szyby...

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 484 gości