[mk3]Problem z biegami

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
nikoo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: czw mar 02, 2006 14:00
Lokalizacja: www.vag-podkarpacie.pl
Kontakt:

[mk3]Problem z biegami

Post autor: nikoo » czw mar 02, 2006 14:58

Otoz mam problem z biegami a wyglada to tak:
wogole z "luzu" nie moge wlozyc 1. tylko najpierw musze dawac na 2, a pozniej z 2 na 1, przy uzyciu troszku wiekszej sily niz normalnie to zawsze bylo!!
Nie wiem co sie stalo, dlatego prosze WAS o porade, co mam zrobic, lub gdzie sie udac w celu usuniecia tej usterki!!

z gory dziekuje za pomoc
Pozdrawiam :pub:
Ostatnio zmieniony czw mar 02, 2006 15:33 przez nikoo, łącznie zmieniany 1 raz.


Oszczedzaj gardlo - NIE KRZYCZ "JAZDA" !! -------------------------------------------------->www.dj-niko.info

Awatar użytkownika
maverik
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 171
Rejestracja: sob wrz 10, 2005 18:56
Lokalizacja: Whitestock

Post autor: maverik » czw mar 02, 2006 17:53

proponuje sprawdzenie linki od sprzegla(moze regulacja wysokosci sprzegla) ewentualnie miejsca gdzie mocowany jest lewarek zmiany biegow, moze cos zamarzlo



Awatar użytkownika
stonefree
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4033
Rejestracja: wt lut 15, 2005 19:39
Lokalizacja: WO
Kontakt:

Post autor: stonefree » czw mar 02, 2006 19:43

Jeżeli mechanizm pomiedzy dźwignią a skrzynią jest na drążku jak w mk2 a nie na linkach,to zobacz,czy nie poluzowała się obejmkana końcu tego drążka.Szczegółowo to tak: od wajchy do skrzyni idzie cienki drążek.na jego końcu jest krzywka,która przesuwa wodziki,kiedy poruszasz dźwignią w lewo i w prawo.Ta krzywka powinna być mocowana właśnie tą obejmką.Jeżeli obejmka obrociła się na drążku w prawo patrząc od strony dżwigni zmiany biegow,to moze za płytko wybiera 1ke i 2kę.może trzeba poprstu minimalnie obrocić.No i posmarować wszyskie przeguby...Pozdro



Awatar użytkownika
nikoo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: czw mar 02, 2006 14:00
Lokalizacja: www.vag-podkarpacie.pl
Kontakt:

Post autor: nikoo » pt mar 03, 2006 08:37

dzieki panowie zaraz bede dziala.... :bajer:


Oszczedzaj gardlo - NIE KRZYCZ "JAZDA" !! -------------------------------------------------->www.dj-niko.info

NiCom
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 228
Rejestracja: pt gru 03, 2004 01:21
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Post autor: NiCom » ndz wrz 24, 2006 16:19

I jak pomogla regulacja bo mam identyczny problem. Dodatkowo 1 i 2 wchodza na dwa pchniecia.

Pozdrawiam



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 352 gości