Problemy ze stukaniem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

szeryffo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: ndz gru 13, 2009 22:27
Lokalizacja: Wrocław

Problemy ze stukaniem

Post autor: szeryffo » pn gru 14, 2009 12:49

Witam...

Mam mały problem...Po przekroczeniu 60 zaczyna mi cos stukac w samochodzie (dzwiek dochodzi z przodu samochodu)...JEst to odgłos taki jak bym jechał pociagiem...stukanie to wzrasta wraz z predkoscia...zarowno na biegu jak i na luzie stuka tak samo...problem polega na tym ze gdy sie ustawie za jakims ciezarowym samochodem i jadac na za nim to stukanie ustaje(robilem tak pare razy i za kazdym razem jak sie zblize do samochodu stukanie ustaje)...czy to stukanie moze byc wywolane powietrzem?? nie wiem co mam o tym myslec...mial ktos podobny przypadek...



karol27
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 390
Rejestracja: wt paź 09, 2007 19:35
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Post autor: karol27 » pn gru 14, 2009 12:55

Czy dzieje się tak tylko podczas jazdy,piszesz że na jałowym też,tylko czy podczas postoju czy jazdy?



Awatar użytkownika
FURMAN TDI
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 457
Rejestracja: wt paź 27, 2009 19:21
Lokalizacja: zachód

Post autor: FURMAN TDI » pn gru 14, 2009 12:56

Najprawdopodomnie coś sie odreciło-może jakaś osłona albo coś takiego i stuka wibrując przy oporze powietrza - skoro ginie gdy schowasz sie za innym pojazdem



szeryffo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: ndz gru 13, 2009 22:27
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: szeryffo » pn gru 14, 2009 16:37

To daje znac tylko jak jade i ponizej 60 sie nie ujawnia...a jak juz przekrocze 60 i wiecej to bez roznicy czy mam go na biegu czy nie, czy skrecam czy jade prosto, czy przyspieszam czy hamuje to i tak jest tak samo...moze tak jak przedmowca powiedzial cos sie odrecilo i vibruje...tylko nie wiem od czego zaczac i gdzie tego szukac...



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 421 gości