problem z czujnikami

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

COOLMAN
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: sob gru 12, 2009 17:25
Lokalizacja: INTERNET

problem z czujnikami

Post autor: COOLMAN » sob gru 12, 2009 17:48

Witam na co dzien poruszam sie golf 2 1.6 GTD 1991 r.

Mój problem dotyczy że mam problem z odpaleniem auta na zimny silnik
mianowicie jest tak że na zimno lampka żółta na desce rozdzielczej,jak przekrece kluczyk wogóle sie nie zapali--i nie ma szans zeby odpalił,a jak juz udalo sie odpalic i przyjechalem na miejsce i z ciekawosci przekrecilem kluczyk po wyłączeniu silnika lampka ta sie paliła długo(czyli cos na odwrót-zamiast swiece podgrzewac na zimno to podgrzewalo na gorący silnik:)-ale dodam ze nie zawsze tak jest bardzo rzadko na szczescie,ale strach jest jak przyjdą mrozy :( Jest i tak ze na zimny silnik pali sie lampka jak powinna i spokojnie odpala--ale po chwili w czasie jazdy momentami ta żółta lampa sie zapala-Wybrałem sie z tym do elektryka samochodowego--posprawdzał- i powiezdiał ze nie przekażnik tylko-czujnik temp.grzania swiec żarowych---i jeszcze mi nie pokazuje temp, i ze tez padniety czujnik temp.płynu chłodzacego-I teraz mam pytanie czy można kupić te czujniki w sklepie--co podac jakis symbol,kolor kabli czy cos takiego żeby kupić takie same i czy da sie je wymienic samemu i jak to zrobić-prosze o jakies wskazówki i pomoc--pozdrawiam serdecznie i z góry dziekuje :))
Ostatnio zmieniony sob gru 12, 2009 17:51 przez COOLMAN, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
damian81Z
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 368
Rejestracja: śr kwie 23, 2008 21:54
Lokalizacja: Śląsk/Zabrze

Post autor: damian81Z » sob gru 12, 2009 18:31

ten czujnik wkrecony jest w krociec ktory wchodzi do glowicy,czujniki maja kolory to kup taki sam,numer tez bedzie na nim jak masz orginal, nie oszczedzaj na tym czujniku zamienniki moga przeklamywac
Ostatnio zmieniony sob gru 12, 2009 18:38 przez damian81Z, łącznie zmieniany 3 razy.


[size=100][b]swiadomy praw i obowiązkóV Wybrałem VW [/b][/size]
[b]"Ktoś o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu"[/b]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 175 gości